YAB-PA Akademi Kulüp Başkanı Ali Akyüz U-17 kadın futbolcularla birlikte İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz’ı makamında ziyaret ederek, yeni görevinin hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Sporun birleştirici gücünü her platformda gördüğünü kaydeden YAB-PA Akademi Kulüp Başkanı Ali Akyüz, ”Kadın futbolunda ilimizi temsil eden, yarışmacı gruplarının tamamında mücadele eden ve Samsun amatörüne önemli katkı sağlayan YAB-PA takımına şehrin tüm dinamiklerinin destek olmasını istiyoruz" diye konuştu. Ali Akyüz, U17 Kadınlar Türkiye Şampiyonası'na gidecek kadın futbol takımının başarılı olması için ellerinden gelen her şeyi yaptıklarını belirtti.

Özellikle gençlere sporu sevdirip onları kötü alışkanlıklardan uzak tutmaya yönelik projeleri önemsediğini kaydeden İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, ”Bu milletin bütçesiyle bu milletin gençlerine hizmet etmek bizleri onurlandırır. Bizim hedefimiz kardeşliğimizi birliğimizi koruyarak şu ana kadar gelinen noktayı daha da ileriye taşımaktır. Tesisleşmenin sporcu yetiştirmek için ne kadar önemli bir unsur olduğunu biliyoruz. Bu doğrultuda yeni spor alanları inşa edecek, modern sahaları ilçemize kazandıracağız. YAB-PA Akademiyi hak ettiği noktaya taşımak için elimizden gelen katkı ve desteği esirgemeyeceğiz. Şampiyonaya katılacak olan takımımıza ve yönetimimize başarılar diliyorum” diye konuştu.

SASKİ su kesintisi duyurusu: Samsun'da 2 ilçede sular kesilecek SASKİ su kesintisi duyurusu: Samsun'da 2 ilçede sular kesilecek

YAB-PA Başkanı Ali Akyüz, günün anısına İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz’a isminin yazılı olduğu Kırmızı-Beyazlı takımın 55 numaralı formasını hediye etti.

FİKİR İŞÇİSİ: GÜRKAN SARIKAYA

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Editör: Ayşe Çolak