doğa yataks cemre
 
5s dikey arslan bilgi

WhatsApp’tan Yenilik Yeni Özelliğini Kullanıcılara Sundu

whatsapp-sesli-mesajlar-icin-kolaylik-sagliyor
Daha Fazla Göster

WhatsApp’tan Yenilik Yeni Özelliğini Kullanıcılara Sundu WhatsApp’tan yenilik! WhatsApp kullanıcılarına sesli mesaj üzerinden yeni bir özellik sundu.

WhatsApp yakın zamanda sesli mesaj özelliği için bir yenilik ekledi. Bu noktada uygulama bünyesine mesajı duraklatma seçeneğini dahil ederek kullanıcılara kolaylık sunmuş oldu. WABetaInfo’ya göre bu özellik şu anda geliştirme aşamasında yer alıyor. Henüz beta sürecine geçiş sağlamadı.

WABetaInfo tarafından yayınlanan bir videoda özellik açık bir şekilde test ediliyor. Burada kullanıcı ses kaydederken duraklatabiliyor ve sonra tekrar başlatarak kaldığı yerden konuşmaya devam edebiliyor. Bu kapsamda mesajın uzunluğunu da gösteren yeni bir arayüz de uygulama bünyesine geldi.

Whatsapp, yakın zamanda iletişim bilgileri arayüzünü güncelleyen 2.21.21.6 beta sürümünü getirdi.

 

WhatsApp özellikle iki işi bir arada yapmanızı sağlıyor
WhatsApp henüz özelliğin kullanıcılara ne zaman sunulacağını açıklamadı. Bir süre önce bir haber sitesi WhatsApp’ın sesli mesaj oynatıcısı üzerinde çalışma yürüttüğünü belirtti.

Özellik sayesinde kullanıcı bir görüşmeden çıkarken sesli mesajı dinlemeye devam etmesine olanak tanıyor. Bu sırada da farklı birine mesaj yazmanız mümkün oluyor.

Özellik şu anlık iOS‘a özel çıkacak
Şu anda sesli mesaj durdurma ve devam etme özelliğinin iOS kullanıcılarına yönelik geleceğini belirtelim. Android kullanıcıları için ne zaman geleceği konusunda da herhangi bir bilgi bulunmuyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir