doğa samsun sürücü kursu cemre
 
5s dikey izosam bilgi

WhatsApp’tan ‘Son Görülme’ İçin Yeni Uygulama!

WhatsApp'tan-'Son-Görülme'-İçin-Yeni-Uygulama!
Daha Fazla Göster

WhatsApptan ‘Son Görülme’ İçin Yeni Uygulama! Popüler mesajlaşma uygulaması olan whatsApp  “son görülme” özelliği üzerinde bir süredir çalıştığı yeniliği sundu.

WhatsApp, hizmetine yeni özellikler eklemek için sürekli olarak perde arkasında çalışıyor. Şirket bu aralar birbirinden farklı güncellemeler sundu. Şimdi ise “son görülme” özelliğini etkileyecek yeni bir özellik geliyor. Android için WhatsApp’ın beta sürümü artık “son görülme” durumunuzu belirli kişilerden gizleme seçeneğine sahip.

Beta Programıyla Yayında 

Özellik bu noktada birkaç aydır aktif olarak geliştiriliyordu ve şimdi nihayet beta programı için yayında. Özellik yakında betayı kullanan herkese ve sonunda herkesin kullandığı WhatsApp sürümüne ulaşacaktır, ancak burada bir uyarı var, “yakında”, “birkaç ay içinde” anlamına gelebilir. WhatsApp’ın geçmişteki bazı yeni özellikleriyle yeniden değerlendirecek olursak, şirket platformuna yenilikler eklemek konusunda kesinlikle en önlerde yer alıyor orası kesin.

Yeni özelliğe gelecek olursak, WhatsApp kullanan herkes “son görülme” durumlarını herkes, kişileri, belirli kişilerin kara listesi dışında kişileri ve hiç kimse tarafından görüntülenecek şekilde ayarlayabilecek. Diğer seçenekler zaten vardı, yeni olan “Şunun dışında kişilerim…” seçeneği.

Bunu seçtiğinizde, “son görülme” erişimini kimin için devre dışı bırakacağınızı seçebileceksiniz. WhatsApp’da her zaman olduğu gibi, birisi için “son görülme” özelliğini devre dışı bırakırsanız, onun “son görülmesini de göremezsiniz. Bu durum tabi ki kullanıcıya daha fazla gizlilik ve güvenlik alanı sağlayacaktır. Bu tarz özelliklerin gelmesinde geç bile kalındığını söyleyebiliriz.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir