doğa calven cemre
 
5s dikey izosam bilgi

WhatsApp’tan Önemli Özellik! 

WhatsApp'tan-Önemli-Özellik! 
Daha Fazla Göster

WhatsApp’tan Önemli Özellik!  Milyonların kullandığı sosyal mesajlaşma ağı olan Whatsapp güvenlik avantajını arttırarak yeni özellik sunuyor.

Beta sürümü ile ortaya çıkan WhatsApp’ın yeni özelliği güvenlik açısından önemli bir destek sunacak. Kayıtlı olmayan bir işletmeden mesaj aldığınızda bu yeni özellik devreye girecek.

Beta sürüm özellikle işletme hesabına yoğunlaşıyor. Bu tür hesaplardan mesaj geldiğinde uyarı alacaksınız. Uygulama içi uyarı sistemi ile gönderilecek olan mesajda bu işletme hesabının rehberinizde kayıtlı olmadığı size bildirilecek. Yeni güncelleme ile birlikte isterseniz bu işletmeyi bloklayabilirsiniz.

Eski WhatsApp mesajlarını silmek isteyenler için önemli yenilik!

Gelecek olan yeni güncelleme ile birlikte beta kullanıcıların yeni özellikleri deneyebilmesi bekleniyor. Böylece yeni güncellemenin çok daha tutarlı olması amaçlanıyor. Ayrıca yeniden tasarlanmış görünüm sayesinde daha fazla kullanıcı uygulamanın yeni özelliklerinden faydalanacak.

WHATSAPP’IN iPAD UYGULAMASI

Değişiklikler sadece bundan ibaret olmayacak. Aynı zamanda Catalyst projesi ile birlikte yeni bir sistem geliştirilecek. WhatsApp uygulaması uzun bir süredir beklenen iPad uygulamasına fayda sağlayacak. Böylece masaüstü ara yüzde daha verimli bir şekilde uygulamayı kullanmak mümkün olacak. WhatsApp yeni özelliği güvenlik ile birlikte tasarıma da odaklanıyor.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir