Uzman Anahtar Final Okulları cemre
 
Samsun Sürücü Kursu izo HRS Ajans

WhatsApp’ta Flaş Değişiklik!

featured

WhatsApp’ta Flaş Değişiklik! Sosyal mesajlaşma lideri olan Whatsapp’ın  özelliklerinde değişikliğe gideceği iddia edildi. WhatsApp’ın sohbet listesinden Yayın Listesi ve Yeni Grup seçeneklerini kaldıracağı bildirildi.

whatsapp 2 Teknoloji

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yakında sohbet listesinde bir takım güncellemeye getirebilir. WhatsApp’ın sohbet listesinden Yayın Listesi ve Yeni Grup seçeneklerini kaldıracağı bildirildi. Mesajlaşma uygulamasını açtığınızda, sohbet ekranının sağ ve sol üst kısmında Yayın Listesi ve Yeni Grup seçeneklerini görürsünüz.

whatsapp 3 Teknoloji

 

Söylentiye göre, WhatsApp yalnızca Arşivlenenler listesini sohbet ekranının üst kısmında tutacak ve Yayın Listesini ve Yeni Grubu kaldıracak. Raporda, “WhatsApp sohbet listesini çok temiz hale getirmeyi planlıyor ve bunun için belirli UI öğelerini kaldırmaları gerekiyor. Özellikle yayın listelerinizi açabileceğiniz ve yeni gruplar oluşturabileceğiniz satırı kaldırmayı planlıyorlar” denildi.

Yayın Listesi ve Yeni Grup, kullanıcıların tek bir dokunuşla bir grup oluşturmasını veya birçok kişiye mesaj göndermesini sağladı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.