Uzman Anahtar Final Okulları cemre
 
5s dikey izo HRS Ajans

WhatsApp Sesli Mesajlarla İlgili Yeni Özelliğini Sundu!

featured

WhatsApp Sesli Mesajlarla İlgili Yeni Özelliğini Sundu! WhatsApp sonunda küresel sesli not oynatıcısını iOS beta sürümünde kullanıma sunuyor. Sesli mesajlarla ilgili yeni özelliğini sunacak. Yeni özellik ile bir sohbetten çıktığınızda hala sesli mesajınızı dinleyebileceksiniz.

WHATSAPP 2 Teknoloji

Dün, Android için WhatsApp beta’da geliştirilmekte olan küresel sesli not özelliğiyle ilgili detaylar ortaya çıkmıştı. Bugünise iOS ile ilgili haberler var. Birkaç ay önce, WhatsApp küresel sesli not oynatıcı özelliğini duyurmuştu. Farklı bir sohbete geçtiğinizde sesli notları dinlemeye izin veren yeni bir özellik. Bu özellik iOS için WhatsApp’ta geliştiriliyordu ancak bugün bazı beta test kullanıcıları için gelişmeler yaşandı.

WhatsApp sonunda küresel sesli not oynatıcısını iOS beta sürümünde kullanıma sunuyor. Aşağıdaki ekran görüntüsünde görebileceğiniz gibi, geri kaydırdığınızda veya farklı bir sohbeti açtığınızda dinlediğiniz sesli not kapatılmayacak.
Bu özellik bazı iOS beta test kullanıcılarına sunuldu bile.

WHATSAPPP Teknoloji

WhatsApp Business beta da buna dahil. Ancak farklı bir sohbete geçtiğinizde sesli notları dinleyemiyorsanız, bu, WhatsApp hesabınızın özelliği test etmenize izin vermeye hazır olmadığı anlamına geliyor. Özelliği daha fazla kullanıcı için yayınlayacak gelecekteki bir güncelleme ile özellik geniş bir sürümde sunulacak. Android için WhatsApp beta hakkında, az önce yukarıda da belirttiğimiz gibi özellik hala geliştirme aşamasında ve çıkış tarihi ile ilgili bir haber yok.

Şirket bu yıl gizlilik sözleşmesi döneminde yaşanan kafa karışıklığı ve kullanıcı kaybını gidermek için yeni özellikler üzerinde çalışıyor. Bu kapsamda güncellemelr gelmeye devam edecektir diyebiliriz.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.