Samsun’da Vezirköprü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerinden oluşan Türk Halk Müziği Korosu, sanatseverlere verdiği konserde konukların yoğun ilgisini gördü. Koro dinleyenlerin kulaklarının pasını sildi.

Samsun'da polisten baskın! Koliler içinde ele geçirildi Samsun'da polisten baskın! Koliler içinde ele geçirildi

SANATSEVERLERİN BEĞENİSİNİ TOPLADI

Vezirköprü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi müzik öğretmeni Sertan Turan'ın koro şefliğini yaptığı, okul öğretmen ve öğrencilerinden oluşan 30 korist ve 6 enstrümanın yer aldığı Türk Halk Müziği Korosu, konserde koro ve solo eserler seslendirirken konsere misafir grup olarak katılan Samsun Orkestracıları Şef Okan Turan yönetiminde, Türk Halk Müziği, Klasik Batı Müziği ve Film Müzikleri türlerinde eserlerle sanatseverlerin beğenisini topladı.

"KONSERİN TÜM GELİRİ DEPREM BÖLGESİNE GÖNDERİLECEK"

Meslek Lisesi öğrencilerinin her alanda başarılı bir şekilde yer alabileceğini belirten Okul Müdürü Fazıl Gezer, “Okulumuzun ve öğrencilerimizin mesleki alandaki başarılarının yanı sıra sanatsal alanda da başarılar gösterebileceğini bu konserle ispatladık. Verdiğimiz konserin tüm geliri AFAD aracılığıyla deprem bölgesine gönderilecek. Bizleri yalnız bırakmayan salonu dolduran sanatseverlere ve günlerdir bu konsere hazırlanan öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz" dedi.

KONSERE BİRÇOK SANATSEVER KATILDI

Konsere Vezirköprü İlçe Kaymakamı Özgür Kaya, İlçe Jandarma Bölük Komutanı Binbaşı Ümit, Çetinkaya, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Çelik, Vezirköprü İlçe Milli Eğitim Müdürü Resul Özata, Vezirköprü İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Mehmet Uyar, Tapu Sicil Müdürü Mehmet Sezgin ve sanatseverler katıldı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.