banner1365

banner1496

banner1345

banner1334

Yusuf Ziya Yılmaz: Kirli oyunları halkımız bozacak

banner1357

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Geleceğimizi, bekamızı, güçlü Türkiye başarımızı ne kirli ittifaklara ne de onların taşeronlarına teslim edeceğiz" dedi.

VEZİRKÖPRÜ 27.03.2019, 10:52
458
Yusuf Ziya Yılmaz: Kirli oyunları halkımız bozacak
banner1353
banner1375

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, 31 Mart Yerel Seçim çalışmalarına Vezirköprü'de devam etti.  Yılmaz, "Geleceğimizi, bekamızı, güçlü Türkiye başarımızı ne kirli ittifaklara ne de onların taşeronlarına teslim edeceğiz" dedi.

DESTEK İSTEDİ
Vezirköprü SKM'de teşkilat üyeleri ve vatandaşlarla buluşan Yılmaz, Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan Adayı İbrahim Sadik Edis, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Kurt ve teşkilat üyeleri ile birlikte Beşpınar, Öğürlü, Alanşehir, Sarıdibek ve Tahtaköprü mahallelerini ziyaret etti. Vatandaş buluşmalarında Cumhur İttifakı adayları büyükşehirde Mustafa Demir, Vezirköprü'de İbrahim Sadık Edis'e destek istendi. Yüksek katılımın olduğu programlarda Sarıdibek ve Tahtaköprü mahallelerinde dokuma atölyeleri de ziyaret edildi. Meslek öğrenen bayanlarla sohbet eden Yılmaz, el emeği göz nuru çalışmaları inceledi. Yılmaz, özellikle çocuklarla yakından ilgilendi, gönüllerini aldı.


Orta Mahalle'de geniş katılımla gerçekleşen mitingde konuşan Yılmaz, Samsun'un Türkiye gibi kaybedecek bir dakikası bile olmadığını, hizmet seferberliğinin devamı için Cumhur İttifakı adaylarına tam desteği beklediklerini söyledi.

MÜCADELEMİZDEN VAZGEÇMEYECEĞİZ
Türkiye'nin önemli bir süreçten geçtiğini, 31 Mart seçimleri üzerinden Cumhur İttifakı'nın başarısının sekteye uğratılarak ülkenin geleceğinin abluka altına alınmaya çalışıldığını ifade eden Yılmaz, "Bu kirli oyunları halkımız sandıkta bozacaktır. Geleceğimizi, bekamızı, güçlü Türkiye başarımızı ne kirli ittifaklara ne de onların taşeronlarına teslim edeceğiz. Görüyorsunuz ülkemizin üzerine nasıl her koldan saldırı gerçekleştirildiğini, tökezleyerek herkesin at koşturduğu, rant kapılarının açıldığı, iç karışıklığın, ekonomik çöküşün başlatıldığı, istikrarsız, güvensiz  bir Türkiye oluşturulmak istendiğini. Allahım bunlara fırsat vermesin. Yıllardır verilen mücadelelerimizden, kazanımlarımızdan asla vazgeçmeyeceğiz. Bunun için 31 Mart'ta halkımızın büyük desteğini istiyoruz. Bu zamana kadar hep yanımızda oldular, bundan sonra bunun böyle devam edeceğine inancımız tam" şeklinde konuştu.

VATANDAŞLARIMIZ GEREKENİ YAPACAK
Cumhur İttifakı adaylarının hizmete odaklandığını, hizmet için halkın karşısında olduğunu vurgulayan Yılmaz, "Gönlü Hakk'a, halka, vatana hizmet için yanıp tutuşan tüm adaylarımız 31 Mart'ta yüksek bir oyla seçilerek görevlerinin başına geçecek, bu yönde inancımız tamdır. Halkımız tüm hassasiyetleri gözeterek, sandıkta gerekeni yapacaktır. Samsun için verilen tüm emekleri vatandaşlarımız yakından görüyor ve yaşıyor. Tüm ilçelerimizin topyekun kalkınması, gelişmesi, sorunları çözmesi, geleceğe emin adımlarla ilerlemesi gerekiyor. Bunu sağlayacak ise Cumhur İttifakı adaylarıdır" dedi.

Yorumlar (0)
24°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 09 Temmuz 2020
İmsak 03:06
Güneş 05:03
Öğle 12:45
İkindi 16:44
Akşam 20:17
Yatsı 22:05