banner1223

Vezirköprü Belediye Başkanı kim oldu?

Vezirköprü Belediye Başkanı kim oldu? Vezirköprü Belediye Başkanı kim seçildi? 31 Mart Yerel seçimlerinde Vezirköprü Belediye Başkanı kim oldu? Vezirköprü Belediye Başkanı olarak İbrahim Sadık Edis mi? Onur Bayburtlu mu? seçildi. Vezirköprü Belediye Başkanlığı seçim sonuçları.

Vezirköprü Belediye Başkanı kim oldu?
banner1227

31 Mart Yerel seçimlerinde vatandaşlar oylarını kullanacak. Peki Vezirköprü Belediye Başkanı kim oldu? Cumhur ittifakı Vezirköprü Belediye Başkanı Adayı İbrahim Sadık Edis, Millet İttifakı Vezirköprü Belediye Başkan Adayı Onur Bayburtlu yarışıyor.

Seçim sonuçları 31 Mart Pazar günü sonuçlar Samsungazetesi.com ve Samsuncanlihaber.com üzerinden anbean yayınlanacak. Samsun Canlı Haber TV ise seçim özel yayınlarıyla sonuçları sizlere aktaracak. 31 Mart Yerel seçimleri için Türkiye'de olduğu gibi Samsun'da da nefesler tutuldu.

19 Mayıs, Alaçam, Vezirköprü, Atakum, Vezirköprü, Bafra, Canik, Çarşamba, Vezirköprü, Vezirköprü, Vezirköprü, Vezirköprü, Terme, Tekkeköy, Vezirköprü, Vezirköprü ve Yakakent ilçelerinde vatandaşlar sandık başına giderek oylarını kullanacak.

Sonuçlar 31 Mart Pazar günü sayfada yer alacaktır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1226

banner1127

banner1148