doğa yataks duru
 
5s dikey akın bilgi

Vatandaş Büyükşehir Belediyesi’ne İsyan Etti! ‘Samsun’a Yakışmıyor’

vatandas-buyuksehire-isyan-etti-3108
Daha Fazla Göster

Vatandaş Büyükşehir Belediyesi’ne İsyan Etti! ‘Samsun’a Yakışmıyor’ Samsun’da vatandaşlar, Kurupelit Yat Limanı’nında oluşan çirkin görüntülerle ilgili tepkisini dile getirdi

Samsun’un Atakum İlçesi’ndeki Kurupelit Yat Limanı’nında denizde oluşan yosunlanma ve kirlilik vatandaşlar tarafından tepkiyle karşılandı. Vatandaşlar, “Samsun’a yakışır bir sahil görmek istiyoruz” dedi.

WhatsApp Image 2021 08 31 at 16.11.04 Ana Manşet

KİRLİLİK ARTIYOR

Samsun’un kanayan yaralarından birisi haline gelen Kurupelit Yat Limanı’nda çevre kirliliği her geçen gün artıyor. Yat Limanı’nın giriş ağzının yanlış planlanması nedeniyle, denizin su hareketleri sonucu oluşan yosunlar, vatandaşların attığı çöplerle birleşince ortaya kötü görüntüler çıktı.

WhatsApp Image 2021 08 31 at 16.11.30 Ana Manşet

ÇAĞRIDA BULUNDU

Vatandaşlar da sosyal medyadan Yat Limanı’nın son halini paylaşıp, Samsun Büyükşehir Belediyesi’ne çağrıda bulunarak şu ifadeleri kullandı: “Burası Atakum’un en gözde yerlerinden Kurupelit Yat Limanı. Gördüğünüz gibi Samsun’a, Samsun halkına yakışmayan bir görüntü var. Büyükşehir Belediyesi olarak ne yapıyorsunuz acaba merak ediyoruz! Lütfen bu güzel şehre yakışır bir sahil görmek istiyoruz.”

WhatsApp Image 2021 08 31 at 16.11.05 Ana Manşet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir