Var mı bir babayiğit?

Samsunspor'da son yaşanılan gelişmeler sonrasında artık yönetim kurulu da pes etti.

Bir toplantı yaparak kongreye gitme kararı aldılar. Taraftarın ısrarla 'yönetim istifa' demesi üzerine mi bu karar alındı? Yoksa siyasilerin görevi bırakın demeleri üzerine mi alındı? Bu sorulara tabi ki her ikisi de diyebilirsiniz.

Samsunspor'a uzun süredir camiayı heyecanlandıracak, şehri ayağa kaldıracak bir başkan maalesef çıkamadı.

Başkan Tutu ile bu sezon hedef şampiyonluk denilerek şehir biraz hareketlendiyse de sezona yanlış teknik direktör kararı, yanlış oyuncu transferleri ve alınan sonuçlar, şehrin yeniden Samsunspor'a sırt çevirmeye başlamasına neden oldu.

Kimine göre şuan ki Samsunspor yönetimi iyidir veya kötüdür bilinmez ama bir gerçek var ki geçtiğimiz yıllarda ve bu sezon yaşanılan kriz ortamlarında yönetim hiç bir açıklama yapmadı. Her zaman kafalarını kuma  gömdüler. Her kafadan bir ses çıktı. Kamuoyu bilinçlendirilmedi. 4-5 ayda bir yapılan basın toplantılarıyla camia tatmin olmadı.  Milyonlar aktarılan kulüp yıllardır bir türlü istenilen başarıyı elde edemedi.

Şuana kadar yönetimin tek başarı olarak gördüğü şey geçmiş futbolcu borçlarının ödenmiş camiayı her transfer döneminde meşgul eden 'tahta' probleminin ortadan kaldırılmış olması sayılabilir.

Velhasıl 27 Aralık 2014 tarihinde gelen Erkurt Tutu'lu Samsunspor Yönetimi,  28 Aralık 2017'de görevi bir başka başkana bırakacak mı hep birlikte göreceğiz.

Samsunspor camiasını ayağa kaldıracak, şehri kucaklayacak bir babayiğit takımın başına gelecek mi?

BAŞARIYA AÇ SAMSUN

BAŞARILARA ULAŞACAK MI?

Haydi 'Babayiğitler' listenizi hazırlayın

ŞEHRİN EN BÜYÜK MARKASI

SİZİ BEKLİYOR…

YORUM EKLE

banner650

banner826