banner1518

banner1365

banner1526

banner1499

banner1496

banner1324

Van Büyükşehir Belediyesinin ulaşım denetimleri sürüyor

banner1357

VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENEL SEKRETER YARDIMCISI DOÇ. DR. ALİ ÖZVAN, TOPLU TAŞIMA ARAÇLARINA YÖNELİK KENT GENELİNDE SÜRDÜRÜLEN DENETİMLERİ TAKİP EDİP MİNİBÜS ŞOFÖRLERİYLE BİR ARAYA GELDİ.

VAN 23.09.2020, 15:34
1
Van Büyükşehir Belediyesinin ulaşım denetimleri sürüyor
banner1353
banner1375

Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Doç. Dr. Ali Özvan, toplu taşıma araçlarına yönelik kent genelinde sürdürülen denetimleri takip edip minibüs şoförleriyle bir araya geldi.

Van Büyükşehir Belediyesi tarafından rutin olarak kentin belirli noktalarına kurulan uygulama noktaları ile toplu taşıma araçlarına yönelik korona virüs ve hijyen denetimleri devam ediyor. Ulaşım Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından sürdürülen denetimleri Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Emin Tuğrul ile birlikte yerinde inceleyen Genel Sekreter Yardımcısı Doç. Dr. Ali Özvan, görevdeki ekiplere kolaylıklar dileyerek; minibüs, otobüs şoförleri ve durak başkanlarıyla da süreç hakkında görüşmelerde bulundu. Şerefiye Mahallesi’ndeki hareket noktası, Beşyol Meydanı, İskele ve Kale minibüslerinin hareket noktası ile Edremit durağını ziyaret eden Ali Özvan, sıkı tedbirlere uyulduğu takdirde korona virüs salgınıyla mücadele edilebileceğini belirtti. Dünya genelinde yaşanan pandemi sürecinde toplu taşıma araçlarının da her sektör gibi olumsuz etkilendiğini ifade eden Özvan, kötü süreci hep birlikte atlatacaklarını vurguladı.

Öte yandan, Van Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından kentin farklı noktalarında uygulamalarının arttırılarak devam edeceği de kaydedildi.

Yorumlar (0)