Vali Zülkif Dağlı'dan Şehide Vefa Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, şehit ailelerine devletin kapısının her zaman açık olduğunu belirterek, "Şehitlerimizin aile fertleri bizlere emanettir" dedi.

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Ramazan ayı nedeniyle şehit Topçu Er Gökhan Vardağlı'nın ailesiyle bir araya geldi. Dağlı, devletin kapısının şehit ailelerine her zaman açık olduğunu söyledi.

CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel’den hükümete eleştiri CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel’den hükümete eleştiri

WhatsApp Image 2022-04-06 at 13.48.03.jpeg

ŞEHİT AİLESİNE ZİYARET

Vali Dağlı, eşi Nurgül ile birlikte 1997 yılında Diyarbakır’da şehit olan Topçu Er Gökhan Vardağlı'nın İlkadım ilçesinde yaşayan ailesini ziyaret ederek, mübarek Ramazan ayını tebrik etti.

WhatsApp Image 2022-04-06 at 13.48.04.jpeg

"KAPIMIZ HER ZAMAN AÇIK"

Devletin, her zaman şehit ailelerinin yanında ve hizmetinde olduğunu ifade eden Vali Dağlı, "Şehit ailelerimiz bizler için çok değerli. Vatan, millet, bayrak gibi değerler uğruna şehadet mertebesine ulaşan şehitlerimizin aile fertleri bizlere emanettir. Devlet olarak kapımız da gönlümüz de şehit ailelerimize her zaman açık. Bu vesileyle mübarek Ramazan ayında şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyorum" ifadelerini kullandı.

Dilber BAHADIR

 SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN