doğa yataks duru
       
5s dikey arslan Mega Halı

Vali Zülkif Dağlı’dan Flaş Açıklama! ‘Samsun’da Düşüş Eğilimi Kesintiye Uğradı’

valı-daglı-17-hazırann
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Vali Zülkif Dağlı’dan Flaş Açıklama! ‘Samsun’da Düşüş Eğilimi Kesintiye Uğradı’ Samsun Valisi Zülkif Dağlı, illere göre haftalık vaka haritasının açıklanmasının ardından açıklamalarda bulundu

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya hesabından illere göre haftalık vaka haritasını paylaşması üzerine açıklamada bulunan Samsun Valisi Zülkif Dağlı, “Koronavirüs vaka sayılarında uzunca bir süredir yakaladığımız ve bizleri oldukça rahatlatan düşüş eğilimi, bu hafta çok az da olsa bir kesintiye uğradı” dedi

İşte Vali Dağlı’nın o açıklaması:

Kıymetli hemşehrilerim;

Koronavirüs vaka sayılarında uzunca bir süredir yakaladığımız ve bizleri oldukça rahatlatan düşüş eğilimi, bu hafta çok az da olsa bir kesintiye uğradı.

Bu hafta 100 bin kişide 34,36 vaka oranına çıkmakla birlikte, gelecek hafta sizlerin de desteklerinizle maviye doğru olan yürüyüşümüze emin adımlarla devam edeceğimize inanıyorum.

18 yaş üstü tüm vatandaşlarımızın aşı yaptırabilme imkanına kavuştuğu bugünlerde randevunuzu alarak bir an önce aşınızı yaptırmanız, toplumsal bağışıklığın kazanılması ve böylelikle de sağlıklı günlere kavuşulmasının en büyük teminatı olacaktır.

Tedbirlerin yanı sıra aşı konusundaki hassasiyetiniz için de teşekkür ediyor, sağlıklı günler diliyorum.

E4 2HGXwAU3dTB Ana Manşet


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir