doğa calven cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Vali Zülkif Dağlı Açıkladı: “Samsun’da Öğrencilerin O Sorunu Çözüldü”

samsunda-ogrencilerin-o-sorunu-cozuldu-1511
Daha Fazla Göster

Vali Zülkif Dağlı Açıkladı: “Samsun’da Öğrencilerin O Sorunu Çözüldü” Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, öğrencilerin barınma sorununun çözüldüğünü söyledi

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Samsun’a gelen gençlerin barınma konusunda sorun yaşamamaları için yürütülen çalışmalar neticesinde kamu misafirhanelerinin de öğrencilerin hizmetine açıldığını hatırlatarak, şu anda yurt yerleştirmelerinde durumun normale döndüğünü ifade etti.

WhatsApp Image 2021 11 15 at 17.08.24 Ana Manşet

ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ ALDI

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünü ziyaret eden Vali Dağlı, İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, şube müdürleri, gençlik merkezi müdürleri, yurt müdürleri ve ilçe müdürleriyle toplantı yaparak, tüm ilçelerdeki yurtların durumu, sportif faaliyetler ve gençlik merkezlerinde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

WhatsApp Image 2021 11 15 at 17.09.45 Ana Manşet

‘SADECE DERSLERE ODAKLANACAKLAR’

2021-2022 eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla Samsun’a gelen gençlerin barınma konusunda sorun yaşamamaları için yürütülen çalışmalar neticesinde kamu misafirhanelerinin de öğrencilerin hizmetine açıldığını hatırlatarak, şu anda yurt yerleştirmelerinde durumun normale döndüğünü ifade eden Vali Dağlı, KYK yurtlarında ağırlanan öğrencilerin derslerine odaklanmalarına engel olacak hiçbir sorunla karşılaşmamaları için yurt müdürleri tarafından her türlü gayretin gösterilmesini istedi.

WhatsApp Image 2021 11 15 at 17.09.45 1 Ana Manşet

DAHA FAZLA SAMSUN HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ SAMSUN HABER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir