doğa yataks cemre
 
5s dikey akın bilgi

Vali Dağlı’nın Eşi Nurgül Dağlı: “Şiddetin Bahanesi Olmaz”

siddetin-bahanesi-olmaz-2511
Daha Fazla Göster

Vali Dağlı’nın Eşi Nurgül Dağlı: “Şiddetin Bahanesi Olmaz” Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı’nın eşi Nurgül Dağlı kadına yönelik şiddetin hiçbir bahanesi olamayacağını ve asla kabul edilemeyeceğini söyledi.

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı’nın eşi Nurgül Dağlı ile İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal’ın eşi Polis Eşleri Derneği Samsun Şube Başkanı Kadriye Urhal, Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’nde “Sevgi ile Şiddet Yan Yana Gelmez” mesajı verdi.

WhatsApp Image 2021 11 25 at 18.33.42 Foto Galeri

“SEVGİ İLE YAN YANA GELMEZ”

Vali Dağlı’nın eşi Nurgül Dağlı ile İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal ve eşi Polis Eşleri Derneği Samsun Şube Başkanı Kadriye Urhal, KADEM Samsun Şubesi tarafından 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen programda ‘Şiddetin Bahanesi Olmaz’, ‘Sevgi ile Şiddet Yan Yana Gelmez’ sloganıyla kamuoyuna seslendi.

WhatsApp Image 2021 11 25 at 18.33.38 1 Foto Galeri

“KADIN TOPLUMUN TEMELİ”

Toplumun temelinde ailenin, ailenin temelinde de kadın bulunduğunu kadına karşı şiddetin hiçbir bahanesi olamayacağını ve asla kabul edilemeyeceğini ifade eden Nurgül Dağlı, bu konuda devletin sıfır tolerans prensibiyle birçok önleyici ve koruyucu tedbiri hayata geçirdiğini hatırlatarak, KADEM’in de bu bağlamda önemli bir sorumluluk üstlendiğini söyledi. Dağlı ve Urhal KADEM Samsun İl Temsilcisi Meral Kıvırcı ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında kolaylıklar diledi.

GÜNCEL SAMSUN HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ SAMSUN HABER

WhatsApp Image 2021 11 25 at 18.33.38 Foto Galeri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir