doğa calven cemre
5s akın Mega Halı

Vali Dağlı’dan Bayram Mesajı

Vali Dağlı'dan Bayram Mesajı
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Vali Dağlı’dan Bayram Mesajı Samsun Valisi Zülkif Dağlı, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. Dağlı, birlik beraberlik içinde yaşadığımız yardımlaşma ayının ardından bayrama ulaşmanın mutluluğu içinde olduğunu aktardı.

 

Millet olarak bir ve beraber olma hissiyatını en üst seviyede hissettiren bayramların, küskünlüklerin ve kırgınlıkların yerini barışa, sevgiye ve muhabbete bıraktığı, sevinçlerin yaşandığı özel olduğunu aktaran Dağlı, şöyle devam etti:

“Manevi değeri yüksek bu günlerde dost ve kardeşliklerin en üst seviyede yaşanmasını ve bu günlerin dostluklarımızın tazelenmesine vesile olmasını temenni ediyorum. Etkisi devam etmekte olan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sebebiyle maalesef bu özel günlerin güzelliği olan büyüklerimizi, dost ve akrabalarımızı ziyaret edemeyeceğiz. Tam kapanmanın son haftası içerisindeyiz. Salgın yayılım hızında büyük bir düşüş trendi yakalamayı başardık. Tedbirlere azami özen göstererek bu başarının sahibi olan kıymetli Samsunlulara teşekkür ediyorum. Kurallara titizlikle uymaya devam eder, bayramlaşmalarımızı telefon ile gerçekleştirirsek bayram sonrası bizleri çok daha güzel günlerin beklediğine yürekten inanıyorum. İmkanlar ve şartlar dahilinde tüm bayramlarda olduğu gibi bu bayramda da millet olarak tarihimizden, kültürümüzden ve medeniyetimizden aldığımız güç ve sorumlulukla sevgi ve muhabbetimizi pekiştireceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle, değerli Samsunlu hemşehrilerimin, mesai arkadaşlarımın ve tüm milletimizin Ramazan Bayramı’nı en içten duygularla kutluyor, bayramın ülkemize, İslam alemine ve insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum.”


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir