doğa samsun sürücü kursu cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Vali Dağlı, Samsunlular’dan Destek İstedi!

dagli-samsunlulardan-destek-istedi-2411
Daha Fazla Göster

Vali Dağlı, Samsunlular’dan Destek İstedi! Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, bağımlılıkla mücadele konusunda vatandaştan destek istedi

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, bağımlılıkla mücadele konusunda vatandaşların vereceği destekle birlikte, bu konuda büyük bir mesafe kat edileceğine inandığını dile getirdi.

SONUNA KADAR MÜCADELE

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, bağımlılıkla mücadele konusunda OMÜ bünyesinde Valilik girişimleriyle kurulan Bağımlılıkla Mücadele Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Figen Çavuşoğlu ve üniversite öğretim üyeleri ile bir araya geldi.

ARAŞTIRMALAR YAPILACAK

Bağımlılığın çocuk ve gençlerin geleceğini tehdit ettiğini ve maddi manevi kayba sebep olduğunu belirten Vali Dağlı, “Uygulama ve Araştırma Merkezinin bütün vatandaşlarımızı ilgilendiren böyle önemli bir konuda araştırma yaparak ortaya koyacağı projeleri, kamu kurum ve kuruluşlarımızla iş birliği içerisinde uygulayacağız. Vatandaşlarımızın da bu konuda vereceği destekle birlikte bağımlılıkla mücadele konusunda ilimizde büyük bir mesafe alacağımıza gönülden inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Umut Can EREN

GÜNCEL SAMSUN HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ SAMSUN HABER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir