doğa yataks cemre
 
5s dikey arslan bilgi

Vali Dağlı Ahilik Haftasını Kutladı: ‘Güvenirliğin Ve Dürüstlüğün Simgesidir’

Vali Dağlı Ahilik Haftasını Kutladı 'Güvenirliğin Ve Dürüstlüğün Simgesidir'
Daha Fazla Göster

Vali Dağlı Ahilik Haftasını Kutladı, ‘Güvenirliğin Ve Dürüstlüğün Simgesidir’ Samsun Valisi Vali Doç. Dr. Zülkif Dağlı, “Ahilik, sadece bir ticari meşguliyet değildir, manevi değerlerimizin, geleneklerimizin ve kültürümüzün muhafızı, sosyal dayanışmanın teminatı, güvenirliğin ve dürüstlüğün simgesidir” dedi

AW416683 02 Samsun

Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hacı Eyüb Güler, Ticaret İl Müdürü Kürşat Turpçu ve beraberindekiler, ‘Ahilik Haftası’ münasebetiyle Vali Doç. Dr. Zülkif Dağlı’yı makamında ziyaret etti. Ziyarette, Ahilik Teşkilatı’nın ahlak ile sanatın ahenkli bir bileşimi olduğunu ifade eden Vali Dağlı, “Ahilik, sadece bir ticari meşguliyet değildir, manevi değerlerimizin, geleneklerimizin ve kültürümüzün muhafızı, sosyal dayanışmanın teminatı, güvenirliğin ve dürüstlüğün simgesidir.

AW416683 01 Samsun

Bu vesileyle başta siz değerli esnaf ve sanatkarlarımız olmak üzere tüm vatandaşlarımızın Ahilik Haftası’nı kutluyorum” diye konuştu. Ziyarette Eyüb Güler tarafından Vali Dağlı’ya bir hediye takdim edildi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir