Samsun’da Uzun Bir Aradan Sonra Heyecan Yeniden Başlıyor!

samsunda-voleybol
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’da Uzun Bir Aradan Sonra Heyecan Yeniden Başlıyor! Samsun’da uzun bir aradan sonra voleybol müsabakaları başlıyor. Bölgesel Lig heyecanında sahaya çıkacak 8 takım finallere yükselmek ve 2. lige adını yazdırmak için mücadele edecek.

Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından yurt çapında düzenlenen 2020-2021 sezonu Bölgesel Voleybol Ligi müsabakaları 10-13 Haziran tarihlerinde oynanacak. Erkekler ve Kadınlarda gruplarını ilk sırada tamamlayacak takımlar finallere yükselme hakkı kazanacak.

KADINLARDA 5 TAKIM, ERKEKLERDE 3 TAKIM YARIŞACAK

Pandemi nedeniyle uzunca bir süredir ara verilen alt liglerde maçlar, voleybol ile birlikte yeniden başlamış olacak. Filede ilk düdük, 10 Haziran perşembe günü saat 16.00’da kadınlar grubunda Tekkeköy Bahattin Ekinci Spor Salonu’nda Amasya Gümüş Spor ile Samsun Büyükşehir Belediyespor arasında, erkekler de ise 11 Haziran Cuma günü saat 14.00’te Canik Atatürk Spor Salonu’nda Giresun Bulancak Beton Spor ile Ordu Merkez Spor arasında çalacak.

Turnuvalar için salonlarda hazırlıklar tamamlanırken, Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, centilmence maçlar olmasını arzu ettiğini belirterek tüm takımlara başarılar diledi.

AW340203 01 Samsunspor

AW340203 02 Samsunspor


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir