Ukrayna'dan Yola Çıkan Gemi 3 Türk Yolcusuyla Samsun'a Ulaştı! Ukrayna’daki savaştan kaçan 3 Türk yolcunun bindiği Leonid Leonov isimli gemi Samsun Limanı'na ulaştı

Samsun'da 'Pes' dedirten olay! "Akşam haberlerde göreyim tamam mı?" Samsun'da 'Pes' dedirten olay! "Akşam haberlerde göreyim tamam mı?"
Ukrayna'dan Yola Çıkmıştı! O Gemi Samsun Açıklarında Demirledi Ukrayna'nın Kherson Limanı'ndan 3 Türk yolcusu ile çıkış yapan Moldova bayraklı Leonid Leonov isimli kuru yük gemisi Samsun açıklarına demirledi Ukrayna'dan Samsun'a kuru yük getiren Moldova Bayraklı Leonid Leonov isimli gemide bulunan 3 Türk vatandaşı, ailelerine sağ salim kavuştu. Gemi ise Samsun açıklarına demirledi. SAHİL GÜVENLİK TÜRK YOLCULARI ALDI Yaşanan savaş nedeniyle Ukrayna'nın Kherson limanından hareket eden Moldova bayraklı Leonid Leonov isimli gemiye binen 3 Türk vatandaşı Pazar günü gece saatlerinde, Türk sularına giriş yaptı. Samsun açıklarına demirleyen Leonid Leonov isimli kuru yük gemisinde bulunan Türk vatandaşlarının ise Sahil Güvenlik yetkilileri tarafından evraklarının incelendiği öğrenildi. Yapılan inceleme sonrası Ukrayna'da yaşanan savaştan kaçan 3 Türk vatandaşı ailelerinin yanına gitmek için memleketlerine doğru yola çıktı. AİLEME KAVUŞTUM Kuru yük gemisinde bulunan Türk yolculardan biri olan Bilal Coşkun ise Samsun Medya Grubu'na yaptığı açıklamada, sağ salim ailesine kavuştuğunu belirterek, "Samsun açıklarına geldikten sonra Sahil Güvenlik bizi aldı ve pasaport kontrollerimizin ardından bizleri kıyıya çıkarttı. Şu an ailemin yanındayım ve kurtulduğumuz için çok mutluyum" dedi. Hakan AKGÜN SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.