doğa samsun surucu kursu cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Twitter’dan Yeni Bir Özellik

TWİTTER
Daha Fazla Göster

Twitter’dan Yeni Bir Özellik Tasarım açısından yeniliklere imza atan Twitter takipçi çıkarma özelliği için geri sayım başlattı. Şirket kullanıcılara kendisini takip etmesini istemediği kişilere karşı daha pratik bir yol sunuyor.

Böylece tuhaf işlemler yüzünden her şey daha karmaşık hale gelmeyecek. Bildiğimiz üzere herhangi bir kullanıcıyı takipçilerden çıkarmak için önce engelleyip sonra engeli kaldırmak gerekiyordu.

twitter Güncel

Sosyal medya devi böyle bir yolun uzun olduğunu bildiği için yeni özellik kullanacak. Bu özellik ile birlikte takipçilerinizi engellemek zorunda kalmayacaksınız. Bu sayede daha kibar bir şekilde sinirlerinizi bozan takipçilerden kurtulabilirsiniz. Twitter tarafından getirilecek olan bu özellik aslına bakacak olursak Instagram ve Facebook tarafından zaten kullanılıyordu.

twitterdan dogum gunu kutlama ozelligi 52619 07072015141134 Güncel

Twitter tarafından geliştirilen bu özellik ile birlikte her şey oldukça kolaylaşacak. Kullanıcılar takipçiler listesine geldikten sonra kullanıcılar ile ilgili ayarlar yapabilecekleri seçeneklere tıklayacaklar. Buradan “Remove this follower” kısmını seçmeleri gerekiyor. Henüz bu özellik kısıtlı sayıda kullanıcı ile test ediliyor.

Test aşamaları bittikten sonra tüm kullanıcılar bu özelliği kullanabilecek. Böylece başkalarını takipçileriniz arasından çıkarmak kolaylaşacak. Twitter minik bloglar üreten bir sosyal medya platformu olarak piyasaya çıkmıştı. Elbette bazı kullanıcıların kendisine ait yazıların başkaları tarafından görülmesini istememesi oldukça doğal.

Bu özellik ile ilgili henüz bildirim gelmediğini belirtelim. Mobil uygulamada veya web sürümde konu ile ilgili açıklama yapılmadı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir