doğa calven cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Türkiye’de Nadir! Samsun’da Eşsiz Bir Güzellik

Türkiye'de-Nadir!-Samsun'da-Eşsiz-Bir-Güzellik
Daha Fazla Göster

Türkiye’de Nadir! Samsun’da Eşsiz Bir Güzellik Samsun’da Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti’nde yer alan Galeriç Subasar Ormanları adeta görsel şölen sunuyor.

Samsun’da Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti’nde yer alan ve Türkiye’deki nadir subasar ormanlarından biri olan Galeriç Subasar Ormanı, doğal güzellikleri ile görenleri hayran bırakıyor.

Turkiyede Nadir Samsunda Essiz Bir Guzellik 1 Ana Manşet

TAM BİR DOĞA HARİKASI
Bafra ve 19 Mayıs İlçesi sınırlarında yer alan Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti insanlara görsel şölen sunmaya devam ediyor. Deltada bulunan Türkiye’de nadir bulunan subasar ormanlardan biri olan Galeriç Ormanı fotoğrafçıların ve vatandaşların en çok ziyaret ettiği yerler arasında.

Turkiyede Nadir Samsunda Essiz Bir Guzellik 3 Ana Manşet

 

“HARİKA GÖRÜNÜM”
Samsun Valiliği sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: “Ülkemizdeki nadir subasar ormanlarından biri olan Galeriç Subasar Ormanları, Kızılırmak Deltası üzerinde yer alan bir doğa harikasıdır. Subasar Ormanları, ilkbaharda tabanı tamamen su ile kaplanan yaprak döker ormanlardır. 19 Mayıs ilçemiz Yörükler Mahallesi kuzeyinde kalan Galeriç Subasar Ormanları’nın büyük bir kısmının sular altında kalması ve suyun üzerinde oluşan uçsuz bucaksız papatya tarlaları harika bir görünüm oluşturmaktadır.”

Turkiyede Nadir Samsunda Essiz Bir Guzellik 5 Ana Manşet Turkiyede Nadir Samsunda Essiz Bir Guzellik 4 Ana Manşet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir