doğa samsun sürücü kursu cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Türkiye’de Bir İlk! Samsun’da O Bina Törenle Açıldı

Türkiye'de-Bir-İlk!-Samsun'da-O-Bina-Törenle-Açıldı
Daha Fazla Göster

Türkiye’de Bir İlk! Samsun’da O Bina Törenle Açıldı Karadeniz’de fındığa alternatif tarım ürünü olarak olarak görülen ve Samsun’da ekimi çiftçiler tarafından büyük ilgi gören salep ile ilgili Türkiye’de ilk defa bir süre önce kurulan birliğin binası düzenlenen törenle açıldı

AW448465 04 Foto Galeri

Samsun’da bir araya gelen salep üreticileri Samsun İli ve İlçeleri Salep Üreticileri Birliği (SALEP-BİR) adı altında toplanarak birliklerini kurdu. Bir süre önce birliğin genel kurul toplantısını yapan salep üreticileri başkanlarını ve yönetimi seçti. Birliğin bugün de Samsun’un 19 Mayıs ilçesindeki binalarının açılışını yapıldı.

AW448465 03 Foto Galeri

Başkanlığını Yener Sağlam’ın yaptığı birliğin binasını açılış törenine, 19 Mayıs İlçe Kaymakamı İbrahim Civelek, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, 19 Mayıs İlçe Emniyet Müdürü Kenan Bıyık, Samsun İl Tarım ve Orman Müdürü İbrahim Sağlam, 19 Mayıs ilçe Tarım ve Orman Müdürü Galip Baykal, Bafra İlçe Tarım ve Orman Müdürü Mehmet Güreş ve daire müdürleri, salep üreticilerin ve vatandaşlar katıldı.

AW448465 02 Foto Galeri AW448465 01 Foto Galeri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir