Türkiye SADEF gençlerin önünü açıyor

Türkiye SADEF gençlerin önünü açıyor
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye SADEF gençlerin önünü açıyor  Türkiye SADEF üyesi olan İstanbul Samsun Termeliler Derneği ( TERDER ) Başkanlığına Uğur Baş seçildi. 20.03.2021 günü yapılan 2. Olağan Genel Kurulda tek liste ile başkanlığa aday olan Uğur Baş ve Yönetim Kurulu büyük bir katkı ve coşkuyla seçildi.

 

Sayın Baş’ın listesinde Gençlerin ve Bayanların Yönetim kurulunda fazla yer verilmesi kaliteyi göstererek Samsun için çapılacak her çalışma biz ekip olarak hazırız imajını vermiş oldular.

2021 – 2024 yılları arasında 3 yıllığına Seçilen Yönetim Kurulu önümüzde 2023 ve 2024 yerel ve Genel Seçinler var Gençlik olarak Şimdiden çalışmalara başlayarak Samsun adına kim olursa olsun Büyüklerimizden aldığımız destur ve üslupla çalışacağız inşallah Başkan yolumuz her daim dürüstlük yolu olacak.

fbbbe278 5203 4113 ace0 0f8b5a796efc Samsun

Aynı Zamanda SADEF Türkiye Tanıtım Medya ve Siyasi İşler Başkan Yardımcılığı görevini Federasyon Genel Başkanı ve Genel Sekreter adına tebliğ eden, Sadef Türkiye Tanıtım Medya ve Siyasi İşler Başkanı Sayın Erdem Başaran’a teşekkür ederim.
Sayın Başkanımla birlikte çalışmanın onurunu her daim yaşayacağım Allah bizleri yapacağımız Hizmetlerde mahcup etmesin…

Federasyonumuzun Genel Başkanı Sayın Yıldıray Baş genel kurulda gençlerin önünü açarak gelecek kuşaklar tecrübe ve bilgilerimizi aktaracağız demişti Sayın Başkanımıza da gençler adına teşekkürlerimizi sunarız.

TÜRKİYE SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş yaptığı yazılı açıklamasında yıllardır Sivil Toplum Kuruluşlarında gönüllü çalışan ve başarılı bir ivme gösteren Uğur Baş başarılı olacağından inancım tamdır dedi.

TÜRKİYE SADEF seçimi öncesinde Federasyon Genel Başkanı Sayın Yıldıray Baş’ın genç ve dinamik bir kadroyla daha aktif çalışacaklarının tahaüdünü vererek başlangıcını yaptık.
“Uğur Baş aynı zamanda da TÜRKİYE SADEF Tanıtım Medya ve Siyasi İşler Başkan Yardımcılığı görevini de başarıyla sürdürecektir. Yeni görevlerini de layıkıyla yapacağından, Samsun’un önemine ve değerine ciddi katkılar sağlayacağına şüphemiz yok”.

sadef1 Samsun

UĞUR BAŞ, “TÜM GAYRETİMİZLE ÇALIŞACAĞIZ”
İstanbul Samsun Termeliler Derneği Başkanı seçilmenin gururunu yaşadığını kaydeden Uğur Baş ise açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Öncelikle Federasyon Başkanımız Sayın Yıldıray Baş’a destekleri için çok teşekkür ediyorum.
Gençlere şans verilmesi bizim için çok kıymetlidir. Bu bizim umut ve azmimizi arttırıyor.
Bizi bu göreve layık gören tüm üyelerimize şükranlarımızı sunuyoruz.
Allah mahçup etmesin inşallah. Bizde bu onurlu görevi en iyi şekilde yapmanın gayreti içerisinde olacağız.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir