doğa calven cemre
 
5s dikey arslan bilgi

Türkel’den İktidara Eleştiri ’19 Mayıs Unutulmuş’

Türkel'den İktidara Eleştiri '19 Mayıs Unutulmuş'
Daha Fazla Göster

Türkel’den İktidara Eleştiri ’19 Mayıs Unutulmuş’ CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, 19 Mayıs İlçesi sakinlerinin ekonomik açıdan zor günlerden geçtiğini ifade ederek, iktidar partisi vekillerine eleştirilerde bulundu

07 turkel 1 Samsun

CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, 19 Mayıs İlçesi sakinlerinin ekonomik açıdan zor günlerden geçtiğini belirterek, “Ondokuzmayıslı esnafımız diyor ki; sadece seçim dönemlerinde 19 Mayıs’a gelip sonra bizi unutan iktidardan hesap sorma zamanı geliyor. Genel Başkan Yardımcısını göremiyoruz bu zor günlerimizde iktidarın Milletvekilleri ve yöneticileri yanımızda olmayacak da ne zaman olacak? ” dedi.

07 turkel 2 Samsun

NE ZAMAN OLACAK?
19 Mayısta partililer birlikte esnafı ve vatandaşı dinleyen Başkan Türkel, “19 Mayıs İlçemizde de tencerenin dibi tutmuş esnafımız ciddi anlamda zor durumda her şeyden ötesi AKP iktidarından da 19 Mayıs ilçemiz umudunu kesmiş durumda. Ondokuzmayıs’lı esnafımız diyor ki; sadece seçim dönemlerinde 19 Mayıs’a gelip sonra bizi unutan iktidardan hesap sorma zamanı geliyor. Milletvekillerini göremiyoruz. Genel Başkan Yardımcısını göremiyoruz bu zor günlerimizde iktidarın Milletvekilleri ve yöneticileri yanımızda olmayacak da ne zaman olacak? Ekonomi ne zaman düzelecek? biz vergimizi veriyoruz katma değer üretiyoruz bu devlete ama devlet bize özellikle pandemi döneminde ve bugünlerde sahip çıkmadı çıkmıyor demektedir. Biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak halkın iktidarına yaklaştığımız bugünlerde bütün esnafımıza köylümüze, emeklimize, emekçimize söz veriyoruz herkes rahat bir nefes alacak” ifadelerini kullandı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir