Tekkeköy Belediye Başkanı ve YRP Başkan adayı Hasan Togar: "31 Mart'ta tarih yazacağız" Tekkeköy Belediye Başkanı ve YRP Başkan adayı Hasan Togar: "31 Mart'ta tarih yazacağız"

Türk Nöroloji Derneği 59. Ulusal Nöroloji Kongresi'nde yeni yönetim belirlendi. Kongrede yapılan oylamada Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Terzi, başkanlığa getirildi.

"BÜYÜK BİR SORUMLULUK"

Türk Nöroloji Derneği Başkanı seçilmesini değerlendiren Prof. Dr. Murat Terzi, “Türk nöroloji camiasının zengin mirası ve gelecekteki potansiyeliyle birlikte bu göreve layık görülmek, benim için büyük bir sorumluluktur. Türk Nöroloji Derneği, ülkemizin en köklü ve saygın derneklerinden biridir. Kuruluşundan bu yana, nörolojik hastalıkların tanı ve tedavisinde, nöroloji alanındaki bilimsel çalışmalarda ve nöroloji uzmanlık eğitiminde önemli rol oynamıştır. Ben ve yönetim kurulundaki diğer görev alan arkadaşlarımız bu bayrağı devralmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Türk Nöroloji Derneği'nin daha da güçlenmesi için birlikte çalışarak, derneğimizi daha da ileriye taşımayı amaçlıyoruz” dedi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.