banner1518

banner1608

banner1526

banner1588

banner1525

banner1324

banner1581

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haberleri - Haber61

Trabzon haberleri ve Trabzonspor Haberlerini Haber61’den takip edebilirsiniz.

TRABZON 25.12.2020, 13:41 25.12.2020, 15:27
110
Trabzon Haber ve Trabzonspor Haberleri - Haber61

Tarihiyle Türk basınında önemli bir yere sahip olan Trabzon basınının dünyaya açılan penceresi Haber61’de özellikle Trabzon Haberleri ve Trabzonspor Haberleri yer alıyor. Yalnızca internet üzerinden yayın yapan sitede bölgenin nabzı tutulurken son dakika gelişmeleri an be an okuyuculara aktarılıyor.

Yalnızca Trabzon’dan değil Türkiye’nin ve dünyanın her yanından Trabzon haberleri konusunda bilgi edinmek isteyenlerin takip ettiği Haber61’de aynı zamanda canlı yayınlar da gerçekleştiriliyor. Bünyesinde bulunan Haber61 TV ile hem stüdyodan hem sokaktan yayınlarını sürdüren site, bugüne kadar Türkiye’nin birçok noktasından ve hatta Trabzonspor’un yurt dışı maç ve kamplarından canlı yayınlarla takipçilerini bilgilendiriyor. TV kanalı internet üzerinden 7/24 yayınlarını sürdürürken İP Tv üzerinden de rahatlıkla izlenebiliyor. Öte yandan Haber61 TV Türkiye’nin ilk RTÜK lisanslı internet televizyonu oldu.

Her gün binlerce kişinin ziyaret ettiği site, bugüne kadar birçok haberiyle de ödüle layık görülmeyi başardı. Alanında uzman yazar kadrosu ile de önemli bir bilgi kaynağı oluşturan Haber61 böylelikle yerelin dışına da çıkarak geniş bir yelpazeye ulaşıyor. Özel haberlerinin yanı sıra bütün haber ajanslarına da üye olan Haber61 böylelikle her haberi anında okuyucularına aktarabiliyor. Böylece geniş bir haber havuzu oluşurken, takipçiler Trabzon’un asayiş, spor, siyasi ve yaşam alanındaki her gelişmeden haberdar olabiliyor.

15 yıllık tecrübesiyle tarafsız habercilik anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Haber61’de , son dakika Trabzon Haberleri android ve ios uygulamalarıyla da anında kullanıcılara aktarılıyor. Böylelikle kullanıcılar anında son gelişmeleri öğrenebiliyor.  Haber61’de Trabzon ve Trabzonspor’un yanı sıra özellikle Karadeniz bölgesine dair haberlere öncelik veriliyor. Onun dışında ülke gündemi yakından takip edilerek son gelişmeler okuyuculara aktarılıyor. Ekonomi,yaşam, gündem, spor, magazin ve birçok kategoride haberler sitede yer alıyor. 

Ayrıca Haber61’i sosyal medyadan da takip edebilirsiniz. Facebook, Twitter, Youtube ve Instagram üzerinden resmi sayfaları beğenebilir ve her gelişmeden daha çabuk haberdar olabilirsiniz. Sosyal medyaya özel içeriklerle de buluşabilirsiniz.

Özellikle Trabzon ve Trabzonspor ile ilgilenen herkesin ziyaret etmesi gereken bir haber sitesi olan Haber61’e https://www.haber61.net/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)