Hilas Otel

Çelik İnşaat

Son dakika: Trabzon'da iki asker akıntıya kapıldı!

Trabzon'un Çaykara ilçesi Derebaşı mevkisinde fotoğraf çekmek isterken uçurumdan yuvarlanan Anadolu Ajansı Bayburt Muhabiri Abdulkadir Nişancı'yı arama çalışmalarına katılan 2 asker, Soğanlı Deresi'nde akıntıya kapıldı. İki askerin de şehit olduğu öğrenildi.

Son dakika: Trabzon'da iki asker akıntıya kapıldı!

Trabzon'un Çaykara ilçesinde dünyanın en tehlikeli yolu olarak bilinen Derebaşı bölgesinde fotoğraf çekimi yapan Anadolu Ajansı Bayburt Muhabiri Abdulkadir Nişancı, çekim yaptığı sırada uçurumdan yuvarlanarak kaybolmuştu. Nişancı'nın bulunması için günlerdir bölgede arama çalışması yapılırken, bugün yapılan çalışmalarda Jandarma Arama Kurtarma Timi'nden 2 asker, Soğanlı Deresi'nde akıntıya kapıldı. 

Bir asker bulundu

Askerlerin bulunması için geniş çaplı arama çalışması başlatılırken, akıntıya kapılan bir asker bulundu. Diğer askeri ise arama çalışmaları devam ediyor. 

Soğanlı Deresi'nde kurtarılan askere sağlık görevlilerinin müdahele ettiği ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılmayarak şehit düştüğü öğrenildi. Akıntıya kapılan diğer askerin ise cansız bedenine ulaşıldığı bilgisi verildi.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2019, 19:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300