banner1313

banner1300

banner1334

Jigolo olmak isteyen Karadenizli şok yaşadı

Trabzon'da internette gördüğü bir arkadaşlık sitesinde jigolo olmak için form dolduran 23 yaşındaki O.Ç., kayıt ücreti adı altında kendini arayan kişiye 4 bin TL'si kaptırdı. 

TRABZON 17.07.2019, 15:09 Ceylan
Jigolo olmak isteyen Karadenizli şok yaşadı

Trabzon'un Ortahisar ilçesinde meydana gelen olayda, edinilen bilgilere göre ilçede yaşayan jigolo olma hayali bulunan O.Ç., internette gördüğü bir arkadaşlık sitesinde jigolo olmak için form doldurdu. Form dolduran O.Ç., internet sitesine bir de irtibat numarası bıraktı. Olayın ardından O.Ç.'yi tanımadığı bir numara aradı ve üyeliğinin aktif hale getirilmesi için para yatırması gerektiğini söyledi. 

Konuşmanın ardından O.Ç., bankaya giderek verilen hesap numarasına 4 bin TL yatırdı. Bir süre sonra parayı gönderdiği kişiyi arayan O.Ç., karşısında hiçbir muhatap bulamadı. Dolandırıldığını anlayan O.Ç., polise giderek başından geçenleri anlattı. 

O.Ç. ifadesinde, parasının iade edilmediğini öne sürerek kendisini dolandırdığını iddia ettiği kimliği belirsiz kişi veya kişilerden şikayetçi oldu. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. 
 

Yorumlar (1)
SNL 1 ay önce
Abazalığın insanın başına bela olması bu demek heralde