banner1620

banner1585

banner1526

banner1588

banner1587

banner1324

banner1581

27.01.2021, 10:30 50

Toplumun Nefesi; Sabır sonuç verdi.. 

Merhaba kıymetli okuyucularım; önceki gün Samsunsporumuz bizlere ne de güzel bir gün yaşattı. Evet; bugünkü yazıma sabır sonuç verdi diyerek başlamak istiyorum...
Başkanımıza, Ertuğrul hocama, ekibine ve oyuncularımıza gönülden teşekkür ederim.
Müsabakanın ilk yarısında şunu gözlemledim. İnanmış bir takım ruhuna sahip oyuncularımızın oynadıkları oyun; bugün olduğu gibi gelecek maçlarımızda da samimi ve içten kazanma ruhuna sahip olduklarını bana hissettirdi.
İkinci yarıda aynı öz güvenle oyuncularımız ne yapmaları gerektiğini bilerek oynadı. Sonuç olarak tekrardan Başkan Yıldırım'a ne kadar teşekkür etsek az.
Neden mi? Atatürk armalı takımımızı Süper Lig'e çıkarmak için Ertuğrul hocam ve ekibinin yaptığı öneriler doğrultusunda Başkan Yüksel Yıldırım'ın takımımıza aldığı oyuncular...
Ayrıca; almış olduğumuz oyuncuların takımla ilk çıktıkları resmi müsabakadaki uyumları, takdire şayandır.
İleriki maçlarda takımdaki oyuncuların birbirlerini daha iyi analiz ederek kendilerine oyun içinde verilen görevleri olumlu sonuçlandıracaklarından eminim. 
Yazımın başında belirttiğim gibi; Samsunsporumuzda güzel günler yakın. Allah’ın izniyle bu sene daha zor olan Süper Lig'e çıkmaya başaracaklar. 
Sonuç olarak; bizler iyi ve kötü günde, ne yapacaklarını bilen yönetime, her zaman tam destek olmalıyız.
Çünkü yapmış oldukları yapacaklarının kanıtıdır. Gelecek maçlarda takımımıza gönülden başarılar dileriz. İyi ki varsınız.
Düşündürebilmek, gelecek için üretilecek ürünün ana kapısıdır. ( Kazım İLHAN )
Bu sözün ne kadar önemli olduğunu konular işlendikçe, fark edeceğimizden eminim.
Toplumun ve ailenin en büyük ilacı doğru iletişimdir. ( Kazım İLHAN )

Birlikte siz, biz demeden, sıcak, sevecen ve mutlu birlikteliklerin bir arada olduğu sağlıklı neşeli yarınlar dilerim. Hoşça kalın
                                                                                             


 

Yorumlar (0)