banner1518

banner1365

banner1526

banner1499

banner1496

banner1324

Vali Balcı uyardı: “Sorumluluk duygusundan vaz geçmeyin”

banner1357

TOKAT GAZİOSMANPAŞA BULVARINDA KORONA VİRÜS DENETİMLERİNE KATILAN VALİ OZAN BALCI VATANDAŞLARI MASKE, SOSYAL MESAFE VE HİJYEN KONUSUNDA UYARDI.

TOKAT 16.10.2020, 14:31
1
Vali Balcı uyardı: “Sorumluluk duygusundan vaz geçmeyin”
banner1353

Tokat Valisi Ozan Balcı, korona virüs denetimlerinin devam ettiğini ifade ederek, “Paniğe kapılmaya gerek yok; ama sorumluluk duygusundan da asla vazgeçmememiz lazım” dedi.

Tokat Gaziosmanpaşa Bulvarında korona virüs denetimi Vali Ozan Balcı’nın öncülüğünde yapıldı. Vali Balcı, vatandaşlara esnafları maske, mesafe ve hijyen konusunda uyardı. Kentte denetimlerin aralıksız olarak devam ettiğini belirten Vali Balcı, Tokatlıların bu mücadeleye destek verdiğini gözlemlediklerini söyledi. Vali Balcı, ”Sağlık ordumuz, doktorlarımız, ebelerimiz, hemşirelerimiz ve onlara yardımcı olan idari ve teknik personelle beraber bir büyük mücadele veriyor. Bütün devlet teşkilatı olarak, kurumları olarak, Tokatlı hemşehrilerimiz olarak biz de omuz omuza, el ele bu mücadeleye destek veriyoruz. İnşallah gevşetmeden, yılmadan, pes etmeden bu pandeminin üstesinden geleceğiz. Paniğe kapılmaya gerek yok; ama sorumluluk duygusundan da asla vazgeçmememiz lazım” diye konuştu.

Yorumlar (0)