doğa calven cemre
 
5s dikey izosam bilgi

TOBB’da Samsun Zirvesi

tobbda-samsun-zirvesi-2710
Daha Fazla Göster

TOBB’da Samsun Zirvesi Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti.

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Başkan Yardımcısı Salih Zeki Murzioğlu ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret ett,i ve ticaretinm güçlendirilmesi yönünde istişarelerde bulundu.

WhatsApp Image 2021 10 27 at 16.31.22 Ana Manşet

FUARCILIK KONUŞULDU

Ziyarette, Vali Dağlı, Hisarcıklıoğlu ve Murizoğlu üretim ve ticaret hayatına sağladığı destekle tüm sektörlerin gelişimine, markalaşmasına, yeni trendlerin takibine ve işbirliklerinin kurulmasına zemin hazırlayan fuarcılık alanında birlikte atılabilecek adımlar ve Samsun’da gerçekleştirilen fuar organizasyonlarının hem sektörel ticaret hem de ihracat için katkılarını daha artırabilmek için yürütülmesi gereken çalışmalar konusunda fikir alışverişinde değerlendirmeler yaptı.

SANAYİLEŞME İÇİN İŞBİRLİKLERİ

Ayrıca, dört ulaşım aksı üzerinde lojistik bir merkez olma özelliği taşıyan Samsun’un ticaret ağındaki yerinin daha da güçlendirilmesi ve istikrarlı bir şekilde sanayileşmesi için yapılabilecek işbirlikleri görüşüldü. Hisarcıklıoğlu ziyaretten duyduğu memuniyeti dile getirerek Vali Dağlı ve Murzioğlu’na teşekkür etti.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir