Samsun Tekkeköy'de kereste fabrikasında yangın! Samsun Tekkeköy'de kereste fabrikasında yangın!

Terme’de bu yıl ilk kez düzenlenen kano festivali için hazırlıklar hızla devam ediyor. Doğal dokusu ile ön plana çıkan Terme Gölyazı bölgesi, deniz ile yan yana iki göl ve çok sayıda kanal barındırıyor.

"DOĞANIN BİR PARÇASI OLACAKLAR"

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, "Festival hazırlıklarımız hızla devam ediyor. Bölgemizden birçok kano kulübü davetimizi kabul ederek festivalimizin bir parçası oldular. Daha önce bizlerin de deneyimlediği böylesine güzel bir aktivitenin ilçemizde gelişmesi için bu festival ilk adımımız. Bölgenin doğal yapısı o kadar güzel ki festivale katılanlar doğanın bir parçası olacaklar" dedi.

"KANO KULÜBÜZE TEŞEKKÜR EDERİM"

Festival paydaşlarına da teşekkür eden Başkan Kul, “Bu festival bizler için, ilçemiz için çok önemli bu noktada festivali birlikte organize ettiğimiz ve bizlerden bu konuda katkılarını hiç esirgemeyen Başta Ordu Kano Kulübümüze, Giresun Doğa Sporları Kulübümüze Bafra Extrem Spor Kulübümüze ve Terme Amazon Kano kulübümüze teşekkür ederim” diye konuştu.

Terme Belediyesi önünden festival alanına ücretsiz servisler olacağını belirten Başkan Kul, su sporlarını ve doğayı seven herkesi festivale davet etti.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Kaynak: HABER MERKEZİ