Samsun'un Terme ilçesinde Cumhuriyet ve 15 Temmuz Milli İrade Meydanı’nda bayramlaşma töreni gerçekleştirildi. Programda bayramların önemine değinen Başkan Kılıç, “Büyük bir coşkuyla idrak ettiğimiz, milli ve manevi değerlerimizin içtenlikle yaşandığı Kurban Bayramı’nda üzerimizde büyük emekleri olan bizleri heyecanla bekleyen büyüklerimizi unutmamalı, yavrularımızı sevindirmeliyiz. dedi

Samsun'da İYİ Partililerden aşure ikramı  Samsun'da İYİ Partililerden aşure ikramı 

SAMSUN TERME İLÇESİNDE BAYRAMLAŞMA TÖRENİ

Samsun’un Terme ilçesinde Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen bayramlaşma töreniyle protokol ve vatandaşlar bayramlaştı.Terme Cumhuriyet ve 15 Temmuz Milli İrade Meydanı’nda organize edilen bayramlaşma programına, Kaymakam Metin Maytalman, Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, Cumhuriyet Savcısı Ozan Has, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Karademir, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Eren Dede, daire amir ve müdürleri, siyasi parti ve STK temsilcileri, mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.


"KURBAN BAYRAMI YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMAYA VESİLE OLMAKTADIR"

Programda bayramların önemine değinen Başkan Kılıç, “Büyük bir coşkuyla idrak ettiğimiz, milli ve manevi değerlerimizin içtenlikle yaşandığı Kurban Bayramı’nda üzerimizde büyük emekleri olan bizleri heyecanla bekleyen büyüklerimizi unutmamalı, yavrularımızı sevindirmeliyiz. Umuyorum ki bayramda dargınlar barışsın, ayrılanlar kavuşsun, kimsesizler, yetimler, öksüzler ve yaşlılar görülüp gözetilsin. Özellikle ihtiyaç sahiplerinin daha fazla hatırlandığı özel günlerden biri olan Kurban Bayramı, kuşkusuz ki aziz milletimizin yardımlaşma ve dayanışma duygularını da yoğun olarak yaşamasına vesile olmaktadır” dedi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.