banner1320

Terme'ye 50 yıllık planlama

Terme'nin geleceğini planladıklarını söyleyen AK Parti Belediye Başkan Adayı Ali Kılıç, "50 yıllık planımız hazır. İlçeye ilk olarak yeni hükümet konağı kazandıracağız" dedi

Terme'ye 50  yıllık planlama
banner1314

Cumhur İttifakı'nın AK Parti'den Belediye Başkan adayı olan Ali Kılıç, seçim çalışmalarına hız verdi. Kılıç, "50 yıllık planımız hazır. İlçeye ilk olarak yeni hükümet konağı kazandıracağız" dedi.Kılıç, Kozluk, Kuşca ve Cılar mahallelerinde halkla buluştu, önemli projelerini ve yatırımlarını açıkladı, halktan destek istedi.

GELECEĞE İMZA ATAN YÖNETİM
İlk olarak Kuşca ve Cılar mahallelerini ziyaret ederek halkla buluşan Ali Kılıç, ilçenin 50 yılını planladıklarını açıkladı. Kılıç, "Terme'yi 31 Mart'tan sonra çok güzel günler bekliyor. İlçemiz bugüne kadar göstermiş olduğu gelişimin çok üzerinde bir büyüme trendine girecek. Arkamıza merkezi hükümetimizin de desteğini alarak birbirinden önemli yatırımları ilçemize kazandıracağız. Ekibimle birlikte ilçemizin en az 50 yıllık bir planlamasını yapıyoruz. Geleceğe imza atan bir yönetim göreceksiniz" dedi.

KOZLUKLULARA SÖZ VERDİ
Daha sonra Kozluk Mahallesi sakinlerinin davetine katılan Ali Kılıç, "Bugün burada beni sımsıcak karşılayan Kozluklu hemşehrilerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Misafirperverliğiniz beni duyulandırdı. Sağolun, var olun. Terme'de hiçbir mahalleyi, sokağı ayırmadan hizmet edeceğiz. Mevcut yatırımların bir an önce bitmesi, yenilerinin hayata geçmesi için gece gündüz çalışacağız. Burada bunun sözünü veriyorum. Termemiz bugün bulunduğu noktadan çok daha ilerisini hak ediyor. Bunun için geliyoruz, bunu gerçekleştirmek için varız" diye konuştu.

YENİ HÜKÜMET KONAĞI MÜJDESİ
Kılıç, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği hükümet konağında ise tüm birimleri ziyaret etti, çalışanlarla bir araya geldi. Ali Kılıç, burada yaptığı açıklamada ise, "Hem ihtiyaç olarak hem teknik donanım olarak yeterli olmayan bir hükümet konağı güzel Termemize yakışmıyor. Vatandaşlarımızın işlerini daha rahat göreceği yeni bir hükümet konağını ilçemize kazandırmak, ilk ve öncelikli işlerimizden olacak" dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2019, 14:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300