banner1365

banner1345

Terme rekora koşuyor

banner1357

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, “Terme’nin altyapısını baştan aşağı yenilemeye devam ediyoruz. İlçe genelinde altyapı ve üstyapı anlamında rekor çalışmalara imza attık'' açıklamasında bulundu.

TERME 09.01.2019, 09:41
banner1353


Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürlüğü Kanalizasyon Dairesi Başkanı Muhlis Yeşilyurt ile birlikte Fiskobirlik Caddesi ve bağlantı yollarında yerinde incelemelerde bulundu. Başkan Kul, inceleme sonrası Yeşilyurt’u makamında misafir etti.

GECE GÜNDÜZ DEMEDEN DEVAM
SASKİ Genel Müdürlüğü Kanalizasyon Dairesi Başkanı Muhlis Yeşilyurt  “Samsunlu vatandaşlara verdiğimiz sözü yerine getirmek için gece gündüz çalışıyoruz. Elimizi taşın altına koyduk. Bu yoldan dönüş yok. Samsun’un 17 ilçesine de hizmet götürerek, alt yapı sorunlarını çözmeye kararlıyız” dedi.


DAHA GÜZEL GÜNLERE...
Hedefe adım adım yaklaştıklarının altını çizen Başkan Şenol Kul, “Şehir merkezinin ana ulaşım güzergahı noktasında Fiskobirlik Caddesi ve bağlantı yollarının alt yapı sorununu çözerek üst yapı çalışmalarını tamamlayacağız. Günü kurtarmak için değil memleketi hak ettiği yere getirmek için var gücümüzle mücadele ediyoruz. Bu anlayışla bugüne kadar birçok hizmeti sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Vatandaşlarımızın yarınlarının daha güzel olması için hizmetkarlık etmeye devam edeceğiz" 
açıklamasında bulundu.

CESARETLE ÇALIŞIYORUZ

Kuls son olarak “Daha önce de belirttiğim gibi altyapı çalışmaları cesaret işidir. Çünkü altyapı demek yazın toz, toprak, kışın yağmur, çamuru göze almak demektir. Fakat biz halkımızın sağlığını önceliğimiz olarak belirledik ve elimizi taşın altına koyarak ‘Daha sağlıklı bir Terme’ hedefiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizim önceliğimiz insan. Ve halkımızın hayatını kolaylaştıracak, güzelleştirecek hizmetler sağlamak ta önceliğimiz" ifadelerinde bulundu.
 

Yorumlar (0)
18°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 17 Ekim 2019
İmsak 05:17
Güneş 06:42
Öğle 12:25
İkindi 15:27
Akşam 17:58
Yatsı 19:18