banner1320

Samsun’da belediye başkanı hoparlörden vatandaşlara seslendi

Terme’de görev süresi bitmesine rağmen çalışmalarına devam eden Belediye Başkanı Şenol Kul veda ziyaretlerini sürdürüyor.

Samsun’da belediye başkanı hoparlörden vatandaşlara seslendi
banner1314

Samsun’un Terme ilçesinde 2 dönem Belediye Başkanlığı görevini yürüten Şenol Kul, veda ziyaretlerine başladı.


Terme Belediyesi’nin sesli hoparlör sisteminden vatandaşlara seslenen Başkan Kul, “2014 yılında sizlerin teveccühü ile seçildiğim kutsal kabul ettiğim, belediye başkanlığı görevim 31 Mart itibarı ile sona ermektedir. 2014 yılından bugüne kadar sizlerle beraber yol aldık. Bazen iyi niyetle kırdık, kırıldık, üzdük, üzüldük. Kırdığım, üzdüğüm hemşerilerim varsa ben şahsım adına özür diliyorum. Ben hakkımı helal ediyorum, inşallah sizlerde edersiniz.” diye konuştu.

Görev yaptığı süre boyunca herkese eşit davrandığını ifade eden Başkan Kul, “5 yıl boyunca Terme’de partili bir belediye başkanı olarak ama partizan bir tutumla değil tarafsız olarak bu görevimi yerine getirdim. Bu süreç içerisinde Terme’nin geleceği için her türlü fedekarlığı yapmaya çalıştım. Bu yolu sizlerle beraber yürüdük. Artık bayrağı teslim etme vakti geldi. Sizleri ve Terme’yi Termelileri çok seviyorum.” dedi.


Bayrağı seçilen kişiye devredeceğini vurgulayan Başkan Kul, “Güzel bir seçimden sonra bayrağı seçilen arkadaşımıza devredeceğim. Terme sevdam ve hizmet tutkum hiçbir zaman bitmeyecek. Gerçekten gurur duyarak yaptığım görev sürem boyunca tüm halkıma göstermiş olduğu sıcak ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Allah Terme’yi hakettiği yere gelene kadar arkadaşlarımıza yardım etsin. 31 Mart tarihine kadar görevime devam edeceğim." diye konuştu.

Terme’li olmaktan onur ve gurur duyduğunu söyleyen Başkan Kul, “Terme ile ilgili hayallerim yarım kaldı, inşallah projelerimiz yarım kalmaz. Bugün itibarı ile helalleşme adına veda ziyaretlerine başlıyorum. Seçimin ülkemize, ilimize ve Termemize hayırlı olmasını ve hayırlı sonuçlar getirmesini temenni ediyor, sizleri Allah’a emanet ediyorum” şeklinde konuştu.


 

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2019, 13:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300