banner1223

Başkan Kul halkla iç içe

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul mahalle ve esnaf buluşmaları kapsamında Cumhuriyet ve Bahçelievler mahallelerinde ev ziyaretleri gerçekleştirdi.

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul mahalle ve esnaf buluşmalarına devam ediyor. Kul, 7'den 70'e her kesimden herkesin sevgisine mazhar olabiliyorsak ne mutlu bize" ifadesinde bulundu.


Terme’nin Cumhuriyet ve Bahçelievler mahallelerinde ev ziyaretlerinde bulunan Başkan Kul, vatandaşların taleplerini dinleyip, belediyenin çalışmalarını ve projelerini de ilk ağızdan hemşerileriyle paylaşıyor.

HER ZAMAN HALKLA BERABERİZ
Başkan Kul,  " Belediye Başkanlığı'nın artık makama bağlı kalınarak yapılamayacağı düşüncesi ile hareket ediyoruz. Artık caddede, sokakta, park alanında, cenazede, düğünde her daim halkımızla birlikteyiz. Halkın ayağına kadar gidip, onlarla yapılan istişarelerimizin hizmet standardının da artırılmasında ana etken olduğu düşüncesindeyiz. Bu yönde halkımız ile istişarelerimizi devam ettireceğiz " açıklamasında bulundu.


DUA EN BÜYÜK ÖDÜL

Hemşehirleriyle iç içe, sokakta olmaktan mutluluk duyduğunu belirten Kul, “Göreve geldiğimiz günden bu güne kadar olan süre içinde belediyenin makam odasının kapılarını vatandaşımıza sonuna kadar açtık. Makamda oturarak değil alanda vatandaşla, esnafla birlikte olmaktır başarının sırrı. Vatandaştan kaçan Belediyecilik değil vatandaşın ayağına giden Belediyecilik anlayışı ile hizmet yapmaya devam ediyoruz. Görevde bulunduğum süre zarfında ayrım yapmadan sadece Allah rızası için halkımızın sorunlarına çözümler aradım. Elimden geldiğince yaralara merhem olmaya çalıştım. Bundan sonra da aynı duyarlılık ve hizmet aşkı Allah ömür verdiği sürece devam edecek. Halkımızın duaları bizim en büyük ödülümüzdür" dedi.


 

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2019, 10:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1226

banner1127

banner1148