banner1313

banner1300

banner1334

banner1337

Ali Kılıç: Sorunları çözeceğiz

Cumhur İttifakı AK Parti Terme Belediye Başkan Adayı Ali Kılıç, "Eğitim-öğretim alanında ne kadar sorun varsa çözeceğiz" dedi.

TERME 02.03.2019, 14:12 02.03.2019, 14:14
Ali Kılıç: Sorunları çözeceğiz

Cumhur İttifakı AK Parti Terme Belediye Başkan Adayı Ali Kılıç, okul yöneticileriyle toplantı yaptı. Daha sonra öğrencilerle toplantı yapan Kılıç, "Günlerdir sahadayız. Okul ziyaretlerimize ise ayrı bir önem veriyoruz. Bunun nedeni ilçemizde eğitim ve öğretim alanında her türlü sorunu çözmek içindir" dedi. 

Belediye başkanının amacının sadece 'yol yapmak, su sorunu çözmek' olmadığını ifade eden Kılıç, "Sizler bizim, Termemizin, Samsunumuzun, dolayısıyla da ülkemizin geleceğisiniz. Bu nedenledir ki sizlerin hiçbir sorunu olmamalı, sadece eğitim ve öğretiminize odaklanmalısınız. Sizlere sahip çıkmalıyız ki, geleceğimizi de garanti altına almış olalım. Bu bilinç içerisinde sadece sizlerin değil, kendi çocuklarına gösterdikleri ilgiyi öğrencilerine gösteren öğretmenlerimizin de her zaman yanındayız" diye konuştu. 

Öğrencilere müjde veren Kılıç, "Sizlerin talep ve önerileri önceliğimiz olacak. Başkanlığım süresince okullarımızı sürekli ziyaret edeceğim, gençlerimizle sadece okulda değil birçok alanda bir araya geleceğim. Çünkü Termemizin geleceğini sizinle inşa etmeye kararlıyım. Bunun sözünü sizlere veriyorum. Sizlerin belediye başkanı olarak değil birer abisi olarak fikirlerine daima kulak vereceğim. Eğitim alanında ilçemize yeni okulların kazandırılması için, spor alanında ise yeni tesislerin kurulması için özel bir çaba harcayacağım. Biliyoruz ki Hz Ömer'in dediği gibi, gençliği olmayan bir millet maftır, perişandır” şeklinde ifade etti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!