banner1365

banner1469

banner1345

banner1468

Ali Kılıç, Gündoğdu Mahallesi esnafıyla buluştu

banner1357

AK Parti Terme Belediye Başkan Adayı Ali Kılıç, Gündoğdu Mahallesi'ndeki toplantıda ve sanayi esnafı ziyaretinde halka, 'üreten bir Terme' sözünü verdi

TERME 24.02.2019, 12:17 24.02.2019, 14:59
Ali Kılıç, Gündoğdu Mahallesi esnafıyla buluştu
banner1353
banner1375

AK Parti Terme Belediye Başkan Adayı Ali Kılıç, seçim çalışmalarına hız verdi. Kılıç, Gündoğdu Mahallesi'ndeki toplantıda ve sanayi esnafı ziyaretinde halka, 'üreten bir Terme' sözünü verdi. 

GÖNÜLLERE GİRİLECEK
Başkan adayı Ali Kılıç, Gündoğru Mahallesi'nde halkın yoğun ilgisiyle karşılandı. Kılıç, burada yaptığı konuşmada, AK Parti'nin her zaman milletin emrinde olduğunu vurgulayarak, "Milletimizin gönlünde yer etmedikten sonra yaptığımız hiçbir hizmetin anlamı yoktur. Bu nedenle önceliğimiz milletimizin gönlünde yer edebilmektir. Bir eksiklik varsa onu tamamlamak bizim görevimizdir" dedi. 

HER MAHALLE İÇİN ARŞİV
Terme'nin ve Termelilerin sorunlarının daha hızlı çözülmesi için belediye personeli ile gece gündüz demeden var güçleriyle çalışacaklarının garantisini veren Ali Kılıç, "Biz önümüzdeki süreçte vatandaşlarımız için zorlaştıran değil kolaylaştıran hizmet anlayışıyla hareket edeceğiz. Muhtarlarımıza ve muhtar adaylarımıza vatandaşlarımıza daha iyi hizmet için büyük görev düşecek bu noktada. Terme Belediyesi bünyesinde artık her mahalle için bir arşiv olacak. Bu arşiv sorunların çözümünde bize kolaylık sağlayacak" diye konuştu. 

EMEKÇİLERE SÖZ VERDİ
Başkan adayı Ali Kılıç, beraberinde AK Parti ilçe yöneticileri ile birlikte sanayi sitesine de giderek esnafla buluştu. İş yerlerinde esnafla sohbet eden yerel seçimler için destek isteyen Kılıç, "Üreten bir Terme olma sözünü veriyoruz. Emekçi kardeşlerimizin her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. Belediye işi gönül işi deyip çıktığımız yolda her zaman esnafımızın yanındayız ve gönlünde yer edinmeye talibiz. Eksiklerimizi biliyor ve tamamlamaya geliyoruz. Biz vatandaşımıza hizmet için varız" dedi. 

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 13 Aralık 2019
İmsak 06:13
Güneş 07:45
Öğle 12:34
İkindi 14:52
Akşam 17:13
Yatsı 18:40