Terme Belediyesi, tarafından 18 Aralık Pazar 2’ncisi gerçekleştirilecek Pide-Pirinç-Balık Festivali'nde sahne alacak Doğukan Alsay ve Koliva konseri Kanal S ekranlarından canlı olarak yayınlanacak. 

YARIŞMALAR YAPILACAK

Terme Belediyesi, 18 Aralık Pazar günü gerçekleştirilecek ve saat 11.00'de başlayacak Pide-Pirinç-Balık Festivali için tüm hazırlıklarını tamamladı. Festivalin içeriği hakkında bilgi veren Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, "Geçen yıl hamsi festivali olarak başlattığımız organizasyonumuzu geliştirerek, bu yıl yöresel lezzetlerimiz pirincimizi ve pidemizi ekledik. Pilav kazanlarımız kaynamaya, pide fırınlarımız ısınmaya, hamsi için ızgaralar közlenmeye başladı. Hafta sonu birçok yöresel lezzetin yer alacağı, birbirinden değerli şeflerimizi ağırlayacağımız yarışmalar yapacağız. Misafirlerimiz bu festivalde Termemizin pide ve pirinci başta olmak üzere tüm yöresel ürünlerimizi tadacaklar" şeklinde konuştu.

TÜM VATANDAŞLARI DAVET ETTİ

Samsun'da hırsızlık için girdiği evde yakalandı Samsun'da hırsızlık için girdiği evde yakalandı

Başkan Ali Kılıç ayrıca, "Meşhur yöresel lezzetlerin yanında festivalimizi Doğukan Alsay ve KOLİVA Grubu'nun muhteşem sahne programları ile taçlandıracağız. Tüm hemşerilerimizi bu muhteşem festivalde ağırlamaktan onur duyarız" diye konuştu.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.