Samsun'da polis memuru Orhan Mutlu'yu şehit eden zanlıyla ilgili yeni detay ortaya çıktı! Samsun'da polis memuru Orhan Mutlu'yu şehit eden zanlıyla ilgili yeni detay ortaya çıktı!

HAYATLARINI KOLAYLAŞTIRIYOR 

Belediyenin kurduğu 7 kişiden oluşan temizlik ekipleri, yaşlı, engelli ve kimsesiz vatandaşların evlerine giderek önce onların gönüllerini hoş ediyor ve akabinde evlerini temizleyerek hayatlarını kolaylaştırıyor.

"AMACAIMIZ, DAHA İYİ BİR YAŞAM SUNMAK"

Belediye Başkanı Ali Kılıç, projeyi "gönül belediyeciliği" anlayışıyla gerçekleştirdiklerini vurgulayarak, "Yaşlılarımızın sevgisi ve duaları bizim için çok önemli. Bakıma muhtaç, kimsesiz, maddi durumu yetersiz, yaşlı ve engelli vatandaşlarımıza sunduğumuz bu gibi hizmetler ile gönül kapılarını aralıyoruz. Tüm hizmetlerimizde olduğu gibi bu hizmetimizde de tek arzumuz yüzlerin gülmesi. Yaptığımız hizmetlerin sonrasında gülen yüzleri görmek bizim çalışma azmimizin artma sebebidir. Amacımız, yaşlı ve engelli vatandaşlarımızın günlük yaşamlarını kolaylaştırmak ve daha iyi bir yaşam sunmaktır." dedi.

Hizmetten yararlanmak isteyen vatandaşların Terme Belediyesi Sosyal ve Kültür İşleri Müdürlüğüne müracaat etmesi gerektiği bildirildi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.