doğa yataks cemre
 
5s dikey izosam bilgi

TEKNOFEST 2021 Nerede, Ne Zaman Yapılacak? Teknofest Nasıl İzlenir? İşte Etkinlik Takvimi

Teknofest Nasıl İzlenir İşte Etkinlik Takvimi
Daha Fazla Göster

TEKNOFEST 2021 Nerede, Ne Zaman Yapılacak? Teknofest Nasıl İzlenir? İşte Etkinlik Takvimi 21 Eylül’de açılış seromonisi ile başlayacak Teknofest birkaç gün boyunca teknoloji tutkunlarını bir araya getirecek. Teknofest etkinlik takvimi içerisinde gün gün hangi yarışmaların ve etkinliklerin yapıldığı paylaşıldı. Peki, Teknofest 2021 nerede ve ne zaman yapılacak? İşte tüm detaylar…

t25 teknofest 2021 ne zaman n 590 Güncel

Yarışmaların, uçuş gösterilerinin ve çeşitli etkinliklerin yapılacağı Teknofest başlıyor. Bir hafta boyunca teknoloji tutkunlarını ağırlayacak olan etkinlikte ilk kez tanıtımı yapılacak ürünler ve yarışmalar olacak.

TEKNOFEST 2021 NEREDE?

TEKNOFEST’e katılmak isteyenler, başvurularını www.teknofest.orgweb internet adresinden yapabilecek. Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından düzenlenen TEKNOFEST 2021 İstanbul Atatürk Havalimanı’nda gerçekleşecek.

TEKNOFEST NE ZAMAN YAPILACAK, NASIL İZLENECEK?

21 Eylül 2021 Salı günü saat 11:00’de açılış seromonisi gerçekleştirilecek olan Teknofest 2021 21-26 Eylül tarihleri arasında yapılacak.

Yarışmalar, açılış töreni ve diğer tüm etkinlikler Teknofest Youtube kanalı üzerinden canlı izlenebilecek.

YOUTUBE KANALI İÇİN TIKLAYINIZ…

TEKNOFEST ETKİNLİK TAKVİMİ

Etkinlikte hangi yarışmanın ne zaman yapılacağı ve saat kaçta uçuş gösterilerinin olacağı bilgileri de gün gün belirtilmiş durumda. Etkinlik takvimindeki saatlere bakılarak hangi gün ve hangi saatte neyin olacağını öğrenebilirsiniz.

ETKİNLİK TAKVİMİ İÇİN TIKLAYINIZ…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir