MÜCADELECİ RUH 

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım transfer yasağı konusuna son noktayı koydu Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım transfer yasağı konusuna son noktayı koydu

Kırmızı - Beyazlıların yeni Teknik Direktörü Thomas Reis, sosyal medya hesabından geçtiğimiz günlerde açıklamada bulundu. Reis, yardımcısı Markus Gellhaus ile büyük bir macerayı ele alacaklarına değinerek, "Türkiye'deki yeni görevi sabırsızlıkla bekliyorum. Artık bu büyük macerayı uzun süredir yardımcı koçum olan Markus Gellhaus ile birlikte ele alacağım. Beni tanıyan herkes her zaman heyecan verici mücadeleler arayan biri olduğumu bilir" diye konuştu. 

'HARİKA KOŞULLAR'

Reis, Başkan Yüksel Yıldırım, Futbol Direktörü Fuat Çapa ve İcra Kurulu Komite Üyesi Suat Çakır ve yönetimin kendisini ikna etmeye çalıştıklarını belirterek, "son birkaç haftadır benim adıma yoğun bir şekilde çalıştılar ve beni ikna etmeye çalıştılar. Stadın koşulları, futbol akademisi, tutkulu taraftarların bulunduğu ortam ve futbolu seven şehir, kulübün yeni sezonda hedeflerine ulaşması için harika koşullar sunuyor. Samsunspor'da kenarda başlamak için sabırsızlanıyorum" dedi. 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Muhabir: ELÇİN ABDİK