Yılport Samsunspor'un eski Teknik Direktörlerinden Mehmet Altıparmak, Samsunspor'un iyi transferler gerçekleştirdiğini söyledi 

MEHMET ALTIPARMAK'TAN SAMSUNSPOR AÇIKLAMASI

Kırmızı Beyazlılarda geçen sezon hocalık yapmış Teknik Direktör Mehmet Altıparmak, Samsunspor ile ilgili açıklamalarda bulundu.

"SAMSUNSPOR ÇOK İYİ TRANSFERLER YAPTI"

Altıparmak, "Bu sene ikiye bölündü diyebilirim. 5-6 direkt şampiyonluğa oynayan takım var. Müthiş transferler yaptılar. Eyüpspor bunların birincisi. Onların yaptığı transferler çok önemli transferler. Samsunspor keza aynı şekilde çok iyi transfer yaptı. Rizespor, düşen takımının üzerine iyi takviyeler yaptı. Bandırmaspor’un geçen seneden kalan çok iyi bir kadrosu var. Her sene sürpriz takımlar çıkıyor. Transfer dönemi kapanmadan herkes birkaç haftayı oynar, eksiğini görür ve transfer yapmaya başlarlar. Bu sene 1. Lig’de sürenin çok az olmasından çoğu takım hazırlığını yapamadı. Hem hoca olarak hem oyuncu olarak yapmadı. Onun için çoğu takım, bana göre lige hazır giremeyecek. Daha sonra takımlar transfer anlamında da, kondisyon ve diğer eksikler anlamında tamamlanmaya başlayacak" ifadelerini kullandı.

Bölge şampiyonu Samsun Tenis Kulübü Bölge şampiyonu Samsun Tenis Kulübü

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.