doğa sürücü kursu cemre
 
5s dikey arslan bilgi

Teknik Direktör Mehmet Altıparmak: ‘Amacımız Hep Galip Gelmek’

'Amacımız Hep Galip Gelmek'
Daha Fazla Göster

Teknik Direktör Mehmet Altıparmak: ‘Amacımız Hep Galip Gelmek’ Teknik Direktör Mehmet Altıparmak,önemli bir galibiyet aldıklarını belirterek, “Bizim de hedefimiz şampiyonluk ve üst lige çıkmak. Onun için içeride ve dışarıda kiminle oynarsak oynayalım amacımız hep galip gelmek” dedi

WhatsApp Image 2021 09 27 at 23.21.12 Samsunspor

OYUNCULARIMI KUTLUYORUM
Maça iyi başladıklarını ifade eden Mehmet Altıparmak, “Özellikle maça iyi başladık. Denizlispor belki ilk atağında golü buldu. Gol yememize rağmen oyun üstünlüğünü tekrar ele aldık. İlk yarının büyük bir bölümünü üstün oynadık. Girdiğimiz pozisyonlar var. O pozisyonları değerlendirebilsek ilk yarı 1-1 içeri girseydik belki çok daha erken maçı koparabilirdik. İkinci yarı oyuncularımıza neler yapmaları gerektiğini anlattık. İkinci yarının başında da bulduğumuz golle beraberliği yakaladıktan sonra yavaş yavaş oyun üstünlüğünü elimize aldık. İkinci golü bulduktan sonra rakibin üzerimize geleceğini de biliyorduk ama çok talihsiz bir gol yedik. 2-2’den sonra tekrar 2-3’ü yakalayıp, onu koruyup aldığımız üç puandan dolayı bütün oyuncularımı kutluyorum” diye konuştu.

WhatsApp Image 2021 09 27 at 23.24.06 Samsunspor

TARAFTARIMIZA ARMAĞAN EDİYORUZ
Hedeflerinin şampiyon olup bir üst lige çıkmak olduğunun altını çizen Mehmet Altıparmak, “Çok zor olacağını biliyorduk. Bundan önce de bu tür maçlar oynadık. Bizim ligimizde içeride dışarıda fark etmiyor. Her takım herkesi her yerde yenebilir. Artık lig yavaş yavaş oturmaya başlıyor. Bu nedenle bütün takımlar hem kendi oyunlarını hem de puan anlamında hedefleri doğrultusunda nereye gideceğini göreceğiz. Bizim de hedefimiz şampiyonluk ve üst lige çıkmak. Onun için içeride ve dışarıda kiminle oynarsak oynayalım amacımız hep galip gelmekti. Bugün bunu başardık. İki haftadır üzdüğümüz taraftarlarımız vardı. En azından bu galibiyeti onlara armağan ediyoruz. Şimdi bütün her şeyimizle Pazar günü oynayacağımız Bereket Sigorta Ümraniyespor maçına hazırlanacağız. Milli araya da iyi bir şekilde girmek istiyoruz. Bütün oyuncularımı kutluyorum” şeklinde konuştu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir