Tekkeköy’e Yeni Yatırım…Her şey Vatandaş İçin

Tekkeköy'e Yeni Yatırım...Her şey Vatandaş İçin
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tekkeköy’e Yeni Yatırım…Her şey Vatandaş İçin Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek araç filosunu güçlendirdiklerini söyledi.

 

Tekkeköy Belediyesi araç filosuna kattığı yeni hizmet araçları ile vatandaşların tüm ihtiyaçlarına anında cevap verebilmek için çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Belediye Başkanı Hasan Togar, “Kesintisiz hizmet için araç filomuzu güçlendirmeye yeni araçlar almaya devam edeceğiz” dedi.

41630037 8b39 4c8a 8aa0 eef10dc613b5 Ana Manşet

EN HIZLI BÜYÜYEN İLÇE
Tekkeköy Belediyesi araç filosuna kattığı yeni iş makineleri ve hizmet araçları ile vatandaşların tüm ihtiyaçlarına anında cevap verebiliyor. Belediye Başkanı Hasan Togar bölgenin en hızlı büyüyen ilçesi için çalışmaların süreceğini dile getirdi.

T1 Ana Manşet

YENİ ARAÇLAR GELECEK
Tekkeköy Belediyesinin araç filosuna önümüzdeki süreçte de yeni araçların ekleneceğine vurgu yapan başkan Togar, “Bölgenin en hızlı büyüyen, gelişen, değişen yerleşimi olan sevdalı olduğumuz ilçemize daha kaliteli ve daha hızlı hizmet edebilmek için araç filomuza yeni araçlar ve iş makinaları kattık. İlçemize daha iyi hizmet edebilmek için araç parkımızı her geçen gün daha da güçlendireceğiz” ifadelerini kullandı.

T2 Ana Manşet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir