Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan togar, ilçeye kazandırılan 19 Mayıs Aile Sağlığı Merkezi ile birlikte, sağlık alanında yaşanan büyük bir ihtiyacı ortadan kaldırdıklarını söyledi.

Samsun'un Tekkeköy ilçesine kazandırılan 19 Mayıs Aile Sağlığı Merkezi'nin açılışı, Belediye Başkanı Hasan Togar, AK Parti İlçe Başkanı Hayri Ağırlar, İl Sağlık Müdürü Dr.  Muhammet Ali Oruç ve protokol üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Başkan Togar, "Sağlık alanında yaşanan büyük bir ihtiyacı daha böylelikle ortadan kaldırmış olduk" dedi.

HİZMET VERMEYE BAŞLADI

Başkan Togar sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "İlçemizde daha hızlı, daha iyi, kaliteli, kesintisiz ve randevu sıkıntısı yaşamadan sağlık hizmeti vermek maksadıyla ilk etapta 3 hekimle hizmet vermeye başlayan ve önümüzdeki günlerde 5 hekim ile sağlık hizmeti vermeye devam edecek olan 19 Mayıs Aile Sağlığı Merkezimiz ilçemize hayırlı uğurlu olsun" dedi.

"ADIMIZDAN SÖZ ETTİRECEĞİZ"

"Sağlık alanında yaşanan büyük bir ihtiyacı daha böylelikle ortadan kaldırmış olduk" ifadelerini kullanan Togar sözlerini şu şekilde sürdürdü:
"İnşallah 2023 yılında da hizmete başlayacak olan ve tüm şehrimize sağlık alanında hizmet verecek olan 250 Yataklı Tekkeköy Devlet Hastanemiz ile sağlık alanında adından söz ettirecek bir ilçe olacağız."

Samsun haber | Görev yerleri değişti! Samsun'daki terfi ve atama kararları Resmi Gazete'de Samsun haber | Görev yerleri değişti! Samsun'daki terfi ve atama kararları Resmi Gazete'de

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.