doğa samsun sürücü kursu cemre
 
5s dikey akın bilgi

Tekkeköy’den Bir Aileye Sıcak Yuva

Tekkeköy'den-Bir-Aileye-Sıcak-Yuva
Daha Fazla Göster

Tekkeköy’den Bir Aileye Sıcak Yuva Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, olumsuz fiziki şartlarda yaşayan bir ailenin evini yeniden yaparak sıcak bir yuvaya kavuşturdu

WhatsApp Image 2021 11 19 at 16.09.17 Foto Galeri

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, olumsuz fiziki şartlarda yaşayan bir ailenin evini yeniden yaparak sıcak bir yuvaya kavuştururken, sosyal belediyecilik anlayışındaki farkını bir kez daha ortaya koydu.

WhatsApp Image 2021 11 19 at 16.09.17 1 Foto Galeri

YÜZLERİNİ GÜLDÜRDÜ
Göreve geldiği günden bugüne sosyal belediyecilik anlayışına büyük önem veren Başkan Togar, ilçede onlarca kişinin kullanılamaz durumdaki evlerini yıkıp yeniden yaparak, sıcak bir yuvaya kavuşturdu. Başkan Togar son olarak, olumsuz fiziki şartlarda yaşamlarını devam ettiren Demir ailesinin yüzünü güldürdü.

WhatsApp Image 2021 11 19 at 16.09.17 2 Foto Galeri

AYDIN’A TEŞEKKÜR ETTİ
Vatandaşların hayır duasını alan Başkan Togar ev teslimlerinde yaptığı konuşmada, “Bizler için bugün gurur dolu mutluluk dolu bir gün. Bu mübarek cuma gününde fiziki şartları uygun olmayan evde üç evladıyla birlikte hayatlarını sürdürmeye çalışan Demir ailesine yeni sıcak yuvalarının anahtarını yaklaşan kış öncesinde teslim ettik. Bu güzel sıcacık yuvanın ailemize kazandırılmasında emeği geçen, hayır yapan ve hayra vesile olan herkese ve iş insanı Ahmet Aydın’a teşekkür ederim.

WhatsApp Image 2021 11 19 at 16.09.18 Foto Galeri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir